Transportas

AKTKC pristato integruotą susirašinėjimo su vairuotojais sprendimą

Transporto priemonių vietos nustatymo paslaugas teikianti UAB „AKTKC“ siūlo analogų Lietuvoje neturinčią naujovę –
susirašinėjimo su vairuotojais sprendimą, integruotą į transporto stebėjimo paslaugą. Naujoji funkcija logistikos vadybininkams ir kitiems suinteresuotiems asmenims suteikia galimybę nemokamai susirašinėti su kelyje esančiais savo vairuotojais planšete ar telefonu su Android OS.

Taigi, nuo šiol vairuotojai bei jų vadovai gali komunikuoti ne tik naudodamiesi įprastais telefonais ar Garmin navigatoriais,
kurie vis dar išlieka tarp bendrovės siūlomų paslaugų.

Kokie yra naujosios paslaugos pranašumai? Pirmiausia, gaunamas neribotas kiekis nemokamų žinučių. Be to, siunčiamų pranešimų ilgis nėra fiksuotas. Sistemoje lieka archyvas su visais siųstais ir gautais pranešimais, kas leidžia žymiai lengviau išspręsti neaiškumus, ar persiųsti jau siųstą pranešimą. Taip pat yra galimybė vienu metu išsiųsti informaciją tik pasirinktiems arba visiems vairuotojams. Logistikos vadybininkas, išeidamas iš biuro, gali peradresuoti gaunamus pranešimus iš vairuotojų į savo telefoną ar elektroninį paštą. Minėtos savybės lemia įmonių transporto kaštų valdymo efektyvumą.

„Susirašinėjimo paslauga, kurią vysto UAB „AKTKC“ yra būtent tai, ko reikia transporto įmonėms, dirbančioms su daliniais kroviniais, kur vyksta nuolatiniai krovinių pakrovimai ir iškrovimai skirtingais adresais“ – teigia UAB „Šturvalas“ atstovas Jonas Varasimavičius.

UAB „AKTKC“ teikia ir kitas transporto priemonių valdymo bei optimizavimo paslaugas. Klientai gali stebėti ne tik savo vairuotojų maršrutus, bet ir gauti detalias ataskaitas apie vairuotojo darbo laiką, sunaudotą kurą, aplankytus klientus ir kt.

Parašykite komentarą