Laisvalaikis

Aksesuarai vyrams sportui ir laisvalaikiui

Nors įprastai aksesuarais vadiname tas stiliaus detales, kurios vienaip ar kitaip praturtina mūsų įvaizdį, kai kurios iš jų gali atlikti ir daugiau naudingų funkcijų, pasitarnaujančių sportuojant ar neįpareigojančiai leidžiant laisvalaikį. Jei norisi apsirūpinti būtent tokiais gaminiais, siūlome susipažinti su populiariausiais vyrų pasirinkimais – galbūt tarp jų rasite ir sau tinkamų aksesuarų.

Išmanieji laikrodžiai

Tai – kone populiariausi vyriški aksesuarai, kurie ne tik atstoja klasikinius laikrodžius, bet ir skatina mus gyventi kur kas aktyviau. Nusprendę įsigyti tokį prietaisą, turėtumėte atsižvelgti į šiuos kriterijus:

·        Ekranas. Kuo didesnis bus ekranas, tuo laikrodis masyviau atrodys ant riešo, tačiau Jūs patogiau galėsite matyti reikiamą informaciją. Vaizdų kokybę nulems skiriamoji geba – šiuo atveju vienareikšmiškai daugiau reiškia geriau. Aukštesnė rezoliucija užtikrina detalesnius, aiškesnius vaizdus. Dar geresnių rezultatų galite tikėtis iš AMOLED technologija aprūpintų ekranų.

·        Funkcionalumas. Būtent įvairios papildomos galimybės šiuos prietaisus paverčia tokiais unikaliais, tad turėtumėte pagalvoti, kokios funkcijos Jums gali praversti. Daugelis išmaniųjų laikrodžių seka miego ritmą, skaičiuoja nueitus žingsnius ir stebi sveikatos rodiklius, o kai kurie iš jų yra atsparūs vandeniui, turi GPS, WiFi, NFC ryšius ir daugybę kitų naudingų funkcijų.

·        Dizainas. Įsitikinkite, kad šis aksesuaras derės prie bendro Jūsų įvaizdžio – el. parduotuvėje Pigu.lt išmanieji laikrodžiai vyrams stebina plačia stilistine įvairove, tad tikrai pavyks tai padaryti.

Belaidės ausinės

Nevaržoma judesių laisvė ir pamiršti besipainiojantys laidai ypač žavi sportuojančius, tačiau gali praversti ir tuomet, jei muzikos ar kito garsinio turinio nuspręsite klausytis laisvalaikiu. Renkantis belaides ausines, aktualiausi bus šie kriterijai:

·        Nešiojimo būdas. Sportuojantys dažnai renkasi į ausis įstatomas ausines: dėl kompaktiško dydžio, apie jas galima visiškai pamiršti. Dar didesnį stabilumą gali užtikrinti ir už ausų tvirtinami modeliai. Tuo tarpu lankelį turinčios belaidės ausinės bus kiek masyvesnės, bet puikiai izoliuos triukšmą. Pagalvokite, kokios savybės imponuoja Jums.

·        Funkcijos. Atsparumas vandeniui, integruotas mikrofonas, įvairios garso kokybę gerinančios technologijos – tai tik keletas Jūsų laukiančių variantų. Papildomai reikėtų atsižvelgti į baterijos talpą: kuo ji didesnė, tuo rečiau reikės galvoti apie ausinių įkrovimą.

·        Gamintojas. Gerai žinomos kompanijos asocijuojasi su aukštesne kokybe, todėl joms dažnai teikiame prioritetą. Jei norisi būtent tokių variantų, Jūsų dėmesį turėtų patraukti JBL, Samsung, Huawei, Apple, Beats ar, pavyzdžiui, Xiaomi belaidės ausinės. Tačiau šis sąrašas tikrai nėra baigtinis.

Nešiojamos kolonėlės

Nors tokių prietaisų nesinorėtų vadinti aksesuarais, kai kurie iš jų yra tokie kompaktiški, jog iš tiesų taps Jūsų įvaizdžio dalimi. Jei mėgstamos muzikos ritmais norite dalintis su aplinkiniais, rinkdamiesi nešiojamą kolonėlę, atsižvelkite į šiuos aspektus:

·        Galingumas. Kuo didesnis bus galingumas, tuo garsiau kolonėlės skleis garsus, tačiau tikėtina, kad joms prireiks ir didesnių išlaidų. Tiesa, šio tipo prietaisai tikrai nėra patys garsiausi, bet nesuklysite, jei parametrus palyginsite tarpusavyje.

·        Baterijos galimybės. Turėtumėte atkreipti dėmesį, kiek laiko be papildomos įkrovos gali veikti šis prietaisas – maždaug 10 valandų trukmė laikoma optimaliu pasirinkimu. Taip pat pravartu pasidomėti įkrovos tipu: tokios kolonėlės gali turėti įkraunamas baterijas, o kitos yra kraunamos per tinklą ar USB jungtį.

·        Papildomi privalumai. Nešiojamos kolonėlės gali būti atsparios vandeniui, turėti ekranėlį, nuotolinio valdymo pultą, papildomas jungtis ir kitas naudingas ypatybes – pagalvokite, kurios iš jų bus vertingos Jums.

Tarp šių aksesuarų tikrai surasite tokius, kurie praturtins laisvalaikį ir leis paįvairinti sporto režimą. Svarbiausia kiekvieną tokį gaminį rinktis atsižvelgiant į asmeninius poreikius – tuomet jis iš tiesų pasitarnaus kasdienybėje.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą