Laisvalaikis

Mamos diena: pasirūpinkite išmania dovana

Dienomis, kai viena naujiena veja kitą ir viskas atrodo mažiau stabilu, savo mamas turime apsupti dėmesiu ir ištarti joms didelį ačiū, net jei nesame šalia. Technologijoms vaidinant svarbią vietą mūsų gyvenime, išmanus įrenginys gali tapti puikia dovana mamai, kuri bus pristatyta tiesiai prie durų slenksčio. Dalinamės šešiomis dovanų idėjomis, kurios padės nustebinti net išrankiausias mamas.

Belaidės ausinės

Galbūt jūsų mama – tikra muzikos gerbėja? Naujomis muzikinėmis patirtimis galite pasirūpinti, padovanodami jai belaides ausines. Pagal naujausias technologijas pagamintos ausinės leidžia izoliuoti aplinkos triukšmą ir mėgautis švariais muzikos garsais. Belaidžių ausinių savininkai dažnai džiaugiasi jų patogumu, nes nebereikia skirti bent 10 minučių per dieną bandant išpainioti susipynusias laidines ausines.

Jei turite savo ir mamos dainą, dovanodami ausines padarykite kai ką papildomai – sukurkite mamai jos mėgstamų dainų grojaraštį ar išrinkite kelias dainas. Tuo metu, kai sužinosite, kad užsakyta dovana jau pasiekė jos namus, nusiųskite jai nuorodą su dainomis, skirtą prisiminti puikiausias akimirkas kartu.

Išmanus laikrodis arba apyrankė

Aksesuarai – nesenstanti dovanų klasika. Modernias, nuolat judančias mamas pasveikinti galite padovanodami išmanųjį laikrodį ar apyrankę. Internete renkant naują įrenginį savo mamai, dėmesį atkreipkite ne tik į jo dizainą. Pasidomėkite ar jis turi pulso matavimo funkciją, galbūt, be žingsnių sekimo gali dalinti ir kitus, sveikatai naudingus patarimus, pasiūlyti treniruotes ar netgi tapti asmeniniu kasdieniu pagalbininku. Kai kuriais išmaniaisiais laikrodžiais galima atsiliepti į skambučius, perskaityti žinutes ar elektroninius laiškus.

Taip pat specifikacijų lentelėje nepamirškite patikrinti laikrodžio ar apyrankės baterijos ištvermingumo. Apsvarstykite savo biudžetą ir pagal tai susiaurinkite siūlomų išmanių dėvimųjų įrenginių ratą.

Išmanusis telefonas

Išmanusis telefonas – ganėtinai brangi, tačiau naudinga, ilgalaikė ir tikrai prabangi dovana. Į telefonų rinką šiemet naujovių įnešė sulenkiami telefonai. Tokie išmanieji, kaip ir tradiciniai telefonai, savyje talpina visą reikalingą techniką – kokybišką fotoaparatą, ryškų ekraną, talpią bateriją ir dar daug kitų naudingų funkcijų.

Neseniai „Samsung“ savo telefonų krepšelį papildęs sulenkiamu „Galaxy Z Flip“ įrodė, kad tokio tipo išmanieji gali tapti tikru moteriškumo simboliu. Gyvų, rausvų atspalvių sulenkiamas telefonas savo techninėmis savybėmis nenusileidžia tradiciniams išmaniesiems. Tokia dovana neabejotinai pradžiugins net visko mačiusias, stilingas ir technologijomis besidominčias mamas.

Tiesa, jei ieškote biudžetinio varianto, nepamirškite patikrinti technologijų kampanijų mamos dienai siūlomų akcijų ar tiesiog pigesnių telefonų. Pavyzdžiui, kokybiški ir techninėmis savybėmis flagmanams nesusileidžiantys, tačiau mažiau kainuojantys „Galaxy A51“ ar „A71“ išmanieji, neabejotinai taps gera dovana mamai.

Robotas siurblys

Grindų švaros priežiūra atima laiko, kurį daugelis mieliau praleistų bendraudami su artimaisiais ar užsiimdami kita mėgstama veikla. Robotas siurblys – puikiai tiks nuolat namų švara besirūpinančioms mamoms. Šių įrenginių kaina svyruoja nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų, tad dovanai skirtą biudžetą nusistatyti gali kiekvienas pagal išgales. Ši dovana gali nustebinti daugelį tvarką mėgstančių mamų ir palengvinti jų kasdienę buitį.

Planšetė

Planšetė – kompaktiškas, namuose ir darbe praverčiantis įrenginys. Ją galima išnaudoti patogiam serialų, televizijos laidų ar kito vaizdo turinio žiūrėjimui ar kaip elektroninę knygų skaityklę. Šis įrenginys gali būti netgi geresnis įrankis darbui namie, nei nešiojamas kompiuteris. Planšetės savo galia prilygsta daugeliui kompiuterių, o kai kuriuos net lenkia, jos yra lengvesnės. Taip pat prie planšetės prijungus klaviatūrą turėsite kone nešiojamo kompiuterio dydžio prietaisą.

Kietasis išorinis diskas

Iš pirmo žvilgsnio išorinis atminties diskas neatrodo, kaip sentimentaliausia dovana mamai, bet šis prietaisas užtikrins, kad svarbiausios nuotraukos, dokumentai ar kiti kompiuteryje ir telefone saugomi failai niekur nedings. Jei norite daugiau asmeniškumo, pirmiausia išorinį diską užsisakykite į savo namus, pripildykite jį gražiausiomis šeimos nuotraukomis ir tik tada paruoškite siuntinį mamai. Taip mamos dienos proga ji galės pasinerti į prisiminimų jūrą ir toliau kaupti prisiminimus šiame saugiame įrenginyje.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą