Įvairenybės

„Akropoliuose“ penktadienį ir šeštadienį praūš „Jamam“ nuolaidų akcija

Gegužės 25-26 dienomis prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ vyks didžiausia Lietuvoje nuolaidų akcija „Jamam“. Daugiau nei 800 parduotuvių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ dvi dienas taikys dideles nuolaidas daugeliui prekių.

„Jamam“ yra didžiausia ir daugiausiai pirkėjų sulaukianti mažmeninės prekybos akcija Lietuvoje, kurios metu „Akropolių“ lankytojai gali pasinaudoti didžiausiomis nuolaidomis ir plačiausiu prekių, kurias galima per „Jamam“ įsigyti pigiau, asortimentu. Matome, kad kasmet į „Jamam“ gausiai ateinantys pirkėjai vertina šią išskirtinę galimybę sutaupyti. Tai, kad „Jamam“ jau antrus metus vyksta 2 dienas taip pat prisideda prie akcijos sėkmės – žmonės gali patogiau planuoti laiką apsipirkimui“, – sakė Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ valdančios bendrovės „Akropolis Group“ rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Indrė Česūnienė.

„Jamam“ dienomis prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ veikiančios parduotuvės atsidarys anksčiau nei paprastai ir lankytojų lauks nuo 9 val. ryto iki 22 val. vakaro. „Maxima XXX“ parduotuvė, kurioje „Jamam“ metu bus taikoma 40% nuolaida drabužiams, avalynei, kosmetikai, žaislams, buitinei chemijai ir daugeliui kitų pramoninių prekių, o taip pat ženklios nuolaidos maisto prekėms, dirbs iki 23 val. vakaro.

„Jamam“ metu „Akropoliuose“ bus galima ne tik pasinaudoti nuolaidomis parduotuvėse, bet ir pigiau papramogauti – pavyzdžiui, bus taikoma 50% nuolaida ,,Akropolio” ledo sesijoms, o ,,Forum Cinemas“ kino centruose bilietai į visus filmus kainuos nuo 5 eurų. Pirkėjų „Akropoliuose“ taip pat lauks trofėjų valandos, kurių metu parduotuvės taikys papildomas, dar didesnes, nuolaidas.

„Jamam“ akcijos metu „Akropoliai“ pasirūpino ir lankytojų patogumu pasiekti prekybos ir pramogų centrus. Tik ,,Jamam” dienomis visi, dar neišbandę „Taxify“ paslaugų, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose į ,,Akropolius“ galės atvykti nemokamai – tereikės atsisiųsti „Taxify“ programėlę ir įvesti nuolaidos kodą JAMAMFREE. Esami „Taxify“ vartotojai gaus 1 euro nuolaidą kelionei į ir iš prekybos centrus įvedę kodą JAMAM1.

Nuo 2009-ųjų prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ nuolaidų akcijos „Jamam“ tradiciškai rengiamos du kartus per metus – gegužės ir lapkričio mėnesiais. Pirmoji „Jamam“ nuolaidų akcija „Akropoliuose“ įvyko 2009 m. gegužę.

Pranešimą paskelbė: Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Parašykite komentarą