Verslas

„Airhub Training“ pradeda skrydžių palydovų mokymus

„Airhub Training“, aviacinių mokymų centras Vilniuje, plečia teikiamų paslaugų spektrą ir pradeda skrydžių palydovų pradinius mokymus. „Airhub Training“ atstovai atskleidė, kad pirmoji studentų grupė planuojama jau rugpjūtį.

„Mums malonu pranešti apie naujas mokymų programas „Airhub Training“ mokymų centre. Plečiame savo galimybes ir tapome patvirtinta skrydžių palydovų mokymo organizacija, įgiję Transporto Kompetencijos agentūros (TKA) sertifikatą. Nuo šiol galime pasiūlyti aukščiausios kokybės mokymo paslaugas, atitikančias mūsų reiklių klientų poreikius ir lūkesčius,“ teigia Indrė Mikalopaitė, skrydžių palydovų mokymo organizacijos vadovė.

„Airhub Training“ teiks skrydžio įgulos narių mokymo paslaugas oro linijoms ir individualiems asmenims. Skrydžių palydovų pradinio mokymo programa (anglų k. Cabin Crew Initial Training) yra skirta visiems, norintiems tapti skrydžių palydovais, bet neturintiems jokios patirties aviacijos srityje. Tuo tarpu EASA licencijos konversijos kursų programa (anglų k. EASA Conversion Training) yra skirta palydovams, turintiems licenciją, tačiau norintiems persikvalifikuoti ir įgyti EASA tipo licenciją.

Pasak Indrės Mikalopaitės, aviacijos  personalo trūkumas stipriai paveikė aviacijos sektorių. Tai ypač juntama pastaroju metu Europoje – pandemijos metu oro uostai, antžeminio aptarnavimo įmonės ir oro linijų bendrovės, sumažinusios personalo kiekį, jo skaičiaus dar neatstatė. Tad aviacijos sektoriaus įmonėms kyla iššūkių susitvarkyti su išaugusiu keliautojų skaičiumi, ko pasekoje daug skrydžių vėluoja, vis dažnėja oro linijų bendrovių pranešimai apie atšauktus skrydžius.

Indrė Mikalopaitė teigia: „Tikiu, jog oro linijų bendrovės, kurioms ypač reikia gerai apmokytų skrydžių palydovų, pasinaudos mūsų paslaugomis. Esame pasiruošę klientams suteikti aukščiausios kokybės mokymų paslaugas ir kartu padėti klientams sutaupyti kaštų – pradedant nuo mokymų terminų ir finansų, tiek mokymo ir dokumentacijos procesuose”.

„Airhub Training“ yra patvirtinta aviacijos mokymo įstaiga, esanti Vilniuje, Lietuvoje, kuri teikia skrydžio palydovų ir pradedančiųjų bei patyrusių pilotų mokymus. „Airhub Training“ yra „Airhub Aviation“ grupės dalis, savo centrinę būstinę įkūrusi Maltoje ir įkūrusi komercinį biurą Dubajuje. „Airhub Aviation“ teikia įvairaus rango, modernius Airbus tipo orlaivius, mokymus aviacijos srityje bei lėktuvų valdymo paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Agnė Gaidamavičiūtė, UAB Airhub

Parašykite komentarą