Verslas

„Airbus“ pasirinko GEFCO diegti daugkartinio panaudojimo pakuotę ir kurti tvarią tiekimo grandinę

Pasaulyje pirmaujantis daugiamodalės tiekimo grandinės sprendimų tiekėjas GEFCO pasirašė sutartį su „Airbus“ – aviacijos pramonės pasauliniu lyderiu – palaikymas pereinant prie švaresnės ir aplinką labiau saugančios tiekimo grandinės. Pasitelkdama daugiau nei 30 metų daugkartinio pakuočių panaudojimo patirtį, bendrovė GEFCO pamažu pakeis „Airbus“ vienkartines pakuotes daugkartinio naudojimo sulankstomais konteineriais. Tokiu būdu abi bendrovės įsipareigoja laikytis griežčiausių aplinkos apsaugos standartų ir didinti aviacijos sektoriaus efektyvumą.

Pagalba pereinant prie pakartotinio naudojimo pakuočių

Nuo 2019 m. sausio GEFCO valdo „Airbus“ pakartotinio naudojimo pakuotes, skirtas transportuoti detalėms iš Europoje veikiančių „Airbus“ tiekėjų į 10 surinkimo gamyklų, esančių Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Šiuo projektu transportuojama daugiau nei 30 000 detalių ir „Airbus“ ketina pamažu šiuos tvarius sprendimus įgyvendinti visose savo Europos gamyklose bei pritaikyti visiems tiekėjams.

Šios daugkartinio panaudojimo pakuotės leis „Airbus“ gerokai sumažinti tiekimo grandinėje naudojamų vienkartinių pakuočių skaičių ir sunkvežimių srautus keliuose, nes sulankstomos dėžės ir konteineriai padeda optimizuoti sunkvežimių pakrovimą. Šis požiūris sutampa su aviacijos sektoriuje vykstančiais dideliais pokyčiais, reikalaujančiais bendroves nuolat gerinti logistikos našumą ir atitikti aukštus aplinkos apsaugos standartus.

Visapusis pakuočių tvarkymas visoje tiekimo grandinėje

Šeši GEFCO pakuočių tvarkymo centrai kiekvieną dieną užsako, surenka, pakrauna ir transportuoja pakartotinio naudojimo pakuotes. Be to, „Airbus“ bendradarbiauja su GEFCO išteklių audito komandomis, kurios apmoko bendrovės operacijų komandas pakuočių tvarkymo ir naudojimosi NETBOX IT sistema, stebinčia konteinerius ir realiuoju laiku teikiančia pristatymo atnaujinimus. Mokymuose gali dalyvauti ir „Airbus“ tiekėjai, kad galėtų lengviau pereiti prie tvarių pakuočių.

GEFCO žmogiškieji ir techniniai ištekliai užtikrina „Airbus“ aukščiausius atsekamumo standartus, leidžiančius pagerinti savo tiekimo grandinės valdymą, ir padeda tobulinti procesus visoje pramonės šakoje.

GEFCO pardavimo ir rinkodaros vykdomasis viceprezidentas Emmanuelis Arnaudas: „Labai didžiuojamės „Airbus“ mums parodytu pasitikėjimu ir džiaugiamės prie šio ambicingo projekto prisidėdami savo unikalia pakartotinio naudojimo pakuočių patirtimi. Mūsų tarptautinis specialistų tinklas ir veiklos vykdymo patirtis, kuria ypač garsėjame automobilių sektoriuje, leidžia mums drąsiai imtis šio iššūkio kaip partneriui ir atspindėti mūsų prekės ženklo šūkį „Partners, unlimited“.“

Parašykite komentarą