Verslas

„airBaltic“ 2024/2025 m. žiemą iš Rygos siūlo naujus maršrutus

Ryga. Pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse „airBaltic“ paskelbė, kad artėjantį žiemos sezoną papildys savo skrydžių tvarkaraštį, įskaitant tris naujus maršrutus iš pagrindinio centro Rygoje (Latvija) į Insbruką (Austrija), Hurgadą ir Šarm el Šeichą (Egiptas).

Skrydžiai į Insbruką – tai nauja „airBaltic“ skrydžių iš Rygos tinklo kryptis, kuria nuo gruodžio 22 d. bus skraidoma kartą per savaitę sekmadieniais. Insbrukas yra unikalioje vietoje, netoli garsių slidinėjimo kurortų, tarp kurių Sankt Antonas, Išglis ir Stubajaus ledynas, ir yra pagrindiniai vartai žiemos sporto entuziastams. Be Vienos ir Zalcburgo, tai bus trečioji „airBaltic“ kryptis Austrijoje.

Skrydžius į Hurgadą ir Šarm el Šeichą oro bendrovė nuo šiol vykdys reguliariaisiais reisais į abi vietas du kartus per savaitę. Šių skrydžių bilietus klientai galės įsigyti tiesiogiai iš oro linijų bendrovės ir pasirinkti skrydį verslo arba ekonomine klase. Be to, „TezTour“ ir „airBaltic“ ir toliau bendradarbiaus vykdant skrydžius į abu Egipto miestus, siūlydamos keliautojams susipažinti su nuostabiais Egipto paplūdimiais, turtingu istoriniu paveldu, pasaulinio lygio nardymo vietomis ir gyvybingomis vietos prekyvietėmis.

„Bendrovė „airBaltic” toliau vertina rinkos dinamiką ir keleivių paklausą, todėl yra įsipareigojusi plėsti savo tinklą ir gerinti susisiekimą. Nustatėme galimybę išplėsti savo žiemos sezono skrydžių tinklą, pridėdami jau trečiąjį maršrutą į Austriją, patogiai įsikūrusį netoli geriausių slidinėjimo kurortų, todėl lengvai pasiekiamą žiemos sporto ir pramogų mėgėjams. Be to, pradėsime vykdyti reguliarius skrydžius į Egipto poilsio vietas, suteikdami klientams galimybę pabėgti nuo šaltų žiemos mėnesių ir pasimėgauti šiltu oru“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic” ir toliau išlieka pirmaujančia oro linijų bendrove regione, o žiemos sezono metu plėsdami savo tinklą naujais maršrutais siekiame sustiprinti savo pozicijas ir ambicijas augti, gerindami susisiekimą iš Baltijos šalių į likusį pasaulį“, – sako M. Gaussas.

Abiejų paslaugų klasių – ekonominės ir verslo klasės – bilietus jau galima įsigyti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Kryptis

Pradžios data

Skrydžių dažnumas

Kaina *,

Economy

Kaina *,

Business LIGHT

Ryga–Insbrukas (Austrija)

Gruodžio 22, 2024

1 savaitinis skrydis

69 EUR

        249 EUR

Ryga–Šarm el Šeichas (Egiptas)

Spalio 25, 2024

2 savaitiniai skrydžiai

145 EUR

        399 EUR

Ryga–Hurgada (Egiptas)

Spalio 26, 2024

2 savaitiniai skrydžiai

145 EUR

        399 EUR

*Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokesčius, svetainėje www.airBaltic.com, jei yra laisvų vietų.

Ateinantį žiemos sezoną oro bendrovė planuoja pradėti vykdyti šešis naujus maršrutus iš Baltijos šalių – keturis iš Rygos, vieną iš Talino ir vieną iš Vilniaus. Viena iš šių krypčių – Madeira, į kurią iš Rygos bus vykdomi du savaitiniai skrydžiai. Madeira yra unikali kryptis, siūlanti fantastišką laisvalaikio praleidimo patirtį, pasižyminti nuostabiu kraštovaizdžiu ir kvapą gniaužiančia gamta.

Visais „airBaltic“ skrydžiais siūloma skristi ir ekonomine, ir verslo klase. Verslo klasės keleiviai gali naudotis visapusišku visų paslaugų paketu, įskaitant pirmenybinę registraciją ir įlaipinimą, laisvą vietą kabinos priekyje, suteikiančią daugiau privatumo, trijų patiekalų gurmanišką maistą, neribotą kiekį gėrimų ir greitesnį išlaipinimą atvykus.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Trejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą. Be to, 2024 m. „airBaltic“ buvo apdovanota „PROS AI Innovator“ apdovanojimu už dirbtinio intelekto panaudojimą siekiant transformacinių rezultatų ir veiklos optimizavimo.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR, UAB

Parašykite komentarą