Laisvalaikis

4 paskutinės minutės Valentino dienos dovanos technologijų fanams

Valentino diena – puiki proga savo antrajai pusei skirti daugiau meilės ir dėmesio. Didžiuosiuose parduotuvių centruose pasimetę tarp širdelės formų šokoladų ir spalvingų atvirukų sustokite, giliai įkvėpkite ir pasvarstykite – galbūt verta investuoti į išliekamąją vertę turintį daiktą, kuris jūsų partnerį galėtų džiuginti ištisus metus? Dovanos vyrams dažniausiai būna praktiškos ir pritaikomos jų kasdienybėje, bet skutimosi rinkinį ar dar vieną porą kojinių galima išmainyti į kasdienybėje nuolat gelbstinčias naujas šių laikų technologijas.

Išmanusis laikrodis: ir aksesuaras, ir asmeninis treneris

Laikrodžiai – aksesuarų klasika, kurią pastaraisiais metais ištobulino ir įvairūs išmanių technologijų gamintojai. Renkant dovaną vyrui vertėtų pagalvoti apie jo interesus ir hobius. Jei mylimasis paskutiniu metu pasinėrė į sveiką gyvenseną ir sportą, puikia dovana jam gali tapti išmanusis laikrodis.

Dėvimųjų prietaisų rinka sparčiai auga, todėl technologijų kompanijos nuolat plečią savo asortimentą ir pristato vis tobulesnius produktus. Todėl šis aksesuaras ant riešo atstoja ne tik asmeninį trenerį, primena apie mitybos planus, padeda stebėti savo savijautą, matuoja širdies ritmą, pasirūpina kokybišku poilsiu, bet ir atlieka užduotis, kurias anksčiau galėdavo padaryti tik telefonas. Pavyzdžiui, galima skambinti ir priimti skambučius tiesiai iš laikrodžio ar žvilgtelti į socialinių tinklų įrašus.

Kad darbus atlikti būtų lengviau

Jei jūsų antroji pusė nuolatos turi neatidėliotinų darbų bei driba kone visur ir visada, vertėtų pasidomėti išmaniaisiais telefonais ir jų teikiamomis papildomomis funkcijomis, gerokai palengvinančiomis kasdienybę profesinėje aplinkoje. Jei jūsų mylimasis ar mylimoji darbo reikalus tvarko kelyje ar laukiant susitikimo, tam, kad tokius dalykus būtų galima atlikti kuo greičiau ir paprasčiau telefonų gamintojai siūlo vis inovatyvesnius ir patogesnius sprendimus

Pavyzdžiui, „Samsung“ kompanijos išmaniųjų telefonų „Galaxy Note10“ išskirtinė savybė – išmanusis rašiklis „S-Pen“. Juo galima ranka rašytą tekstą konvertuoti į „MS Word“ ar PDF formatus ir jais iškart dalintis su kitais, pasirašyti gautas sutartis telefone ar tiksliai apkirpti filmuotą medžiagą nejungiant kompiuterio. Šios ir kitos darbui pritaikytos išmaniųjų telefonų teikiamos funkcijos gali tapti tikromis pagalbininkėmis stengiantis taupyti laiką darbe.

Jei jus sujungia muzika

Pagalvokite apie savo bendrus pomėgius. Jei jūsų namuose nuolat skamba muzika, o išėjimas į koncertą tampa tikra švente, puikia Valentino dienos dovana gali tapti belaidės ausinės ar nešiojama kolonėlė.

Renkantis ausines pagalvokite apie jų dydį, pasidomėkite garso kokybe ir aplinkos triukšmo izoliavimo galimybėmis. Ar žinojote, kad yra ausinių, kurios prisitaiko prie asmeninių žmogaus klausos subtilybių? Tokia dovana tikram melomanui gali padėti senas dainas išgirsti visiškai naujai. Na, o nešiojama kolonėlė pravers mėgstantiems dalintis naujais muzikiniais atradimais net ir atokiausiuose gamtos kampeliuose.

Žaidimams ir pramogoms paįvairinti

Galbūt draugaujate su tikru kompiuterinių žaidimų fanatiku? Juos galite nustebinti virtualios realybės (VR) akiniais ar jų alternatyvomis ir taip paįvairinti nusistovėjusį žaidimų pasaulį. Jei norite palengva susipažinti su VR teikiamomis pramogomis, pasidomėkite išmaniesiems telefonams pritaikytomis programėlėmis ir jų veikimui reikalingomis priemonėmis.

Parašykite komentarą