Buitis, Namai

2014 maudymosi kostiumėliai

Šiltajam sezonui jau po truputį beldžiantis į duris, pristatome 2014 pavasario – vasaros maudymosi kostiumėlių naujausias tendencijas.

Maudymukų tendencijos kiekvienais metais keičiasi. Atostogų sezonas jau greitai prasidės. Todėl, jeigu dar neturite maudymuko, su kuriuo galėtumėte puikuotis paplūdimyje, Fashion2Get.lt Jus supažindins su 2014 m. pavasario / vasaros karščiausiomis maudymukų naujienomis:

• Ryškios spalvos. Jos tinka tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms, tiek įdegusioms, tiek blyškesnės odos spalvos. Juk kartais taip smagu pasipuošti ryškesniu drabužiu.

• Nerti maudymukai. Nėra nieko seksualiau negu vašeliu nerti maudymosi kostiumėliai! Nerti maudymosi kostiumėliai ir vėl madoje.

• Juostelės. Tai 2014 maudymosi kostiumėliai, kuriuose yra juostelių elementų. Tai būdinga tiek bikiniams, tiek vientisiems maudymukams. Tokio kirpimo paplūdimio apranga puikiai tinka mažesnei krūtinei turinčioms moterims.

• Paaukštintas liemuo. Šio tipo maudymosi kostiumėlis puikiai tiks toms, kurios turi šiek tiek didesnį pilvuką ir jį nori paslėpti.

Tai tokios šio sezono maudymosi kostiumėlių tendencijos. Tikimės, jog išsirinksite sau labiausiai tinkantį ir patinkantį maudymuką. Juk maudymukai tinka kiekvienai!

Autorius: Fashion2Get.lt

Parašykite komentarą