IT naujienos

2013 m. „Huawei“ pardavimų pajamos išaugo 8,5 proc.

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę paskelbė audituotus 2013 metų finansinės veiklos rezultatus. Praėjusiais metais „Huawei“ pajamos augo 8,5 proc. ir siekė 239 mlrd. Kinijos ženminbi juanių. 2013-aisiais „Huawei“ grynasis pelnas buvo 21 mlrd. Kinijos ženminbi juanių.

„Palankios pasaulinės makroekonominės aplinkos bei efektyvios kompanijos strategijos dėka „Huawei“ pavyko įgyvendinti beveik visus 2013 metams išsikeltus tikslus“, – pasakojo „Huawei“ generalinis direktorius Eric Xu. „Informacinėmis ir komunikacijos technologijomis naudojasi virš 3 mlrd. žmonių daugiau nei 170 šalių visame pasaulyje. Žmonės gali lengvai bendrauti ir dalintis norima informacija bet kur ir bet kada. Toks pasaulis iš esmės keičia politiką, ekonomiką, verslą bei gamybos procesus neįtikėtinai greitai ir didele jėga.“

2013-aisiais „Huawei“ operatorių tinklo padalinio pardavimų pajamos pasiekė 166,5 mlrd. Kinijos ženminbi juanių (4 proc. metinis augimas). Verslo ir galutinių vartotojų padalinių pajamos augo ypatingai ženkliai. Jos siekė atitinkamai 15,2 mlrd. Kinijos ženminbi juanių (32,4 proc. metinis augimas) ir 57 mlrd. Kinijos ženminbi juanių (17,8 proc. metinis augimas). 65 proc. savo pajamų „Huawei“ uždirbo ne Kinijos rinkoje. Praėjusiais metais Kinijoje „Huawei“ pardavimų pajamos buvo 84 mlrd. Kinijos ženminbi juanių (14,2 proc. metinis augimas).

2013-aisiais „Huawei“ investavo 30,7 mlrd. Kinijos ženminbi juanių tyrimams ir produktų vystymui, o tai yra net 12,8 proc. pardavimo pajamų. Per pastaruosius 10 metų tyrimams ir produktų vystymui skiriamos „Huawei“ investicijos jau viršijo 151 mlrd. Kinijos ženminbi juanių.

„Šiais metais, siekdami prisitaikyti prie ateities plėtros tendencijų, „Huawei“ pristatė „SoftCOM“ tinklo architektūrą. Ji skirta informacinių ir komunikacijos technologijų produktų ir sprendimų tobulinimui. Kartu su savo klientais ir partneriais sukursime veiksmingiausią bei labiausiai integruotą skaitmeninę logistikos sistemą, kuri galės užtikrinti nenutrūkstamą ryšį,“ – pasakojo Eric Xu.

Svarbi strateginė 2014-ųjų „Huawei“ kryptis – plačiajuosčio ryšio ir mobiliųjų plačiajuosčio ryšio įrenginių (LTE) sujungimas. Išmanieji įrenginiai – kita svarbi „Huawei“ kryptis. Jie tampa būtinybe ir žmonių jutiminės sistemos pratęsimu. Informacinės ir ryšio technologijos tampa esmine bet kokio verslo kompetencija.

„Huawei“ rezultatus nepriklausomai auditavo tarptautinė apskaitos įmonės KPMG. Metinę „Huawei“ finansinių rezultatų ataskaitą galite rasti čia: http://www.huawei.com/en/annualreport2013

(Valiutos kursas: 1JAV doleris = 6.0569 Kinijos ženminbi juanių)

Apie „Huawei“

Kompanijos produktai ir sprendimai yra įdiegti daugiau nei 140 šalių ir aptarnauja daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų. Remiantis „International Data Corporation“ duomenimis, 2013-ųjų trečią ketv. „Huawei“ užėmė trečią vietą pasaulyje pagal išmaniųjų įrenginių pardavimus. „Huawei” yra įsteigusi daugiau nei 16 tyrimų centrų visame pasaulyje, tokiose šalyse kaip JAV, Vokietija, Švedija, Rusija, Indija, Kinija. Viena iš trijų „Huawei“ verslo grupių – galutiniams vartotojams skirtų produktų padalinys – apima platų produktų ir paslaugų spektrą: namų ir mobiliuosius duomenų perdavimo įrenginius, telefonus, planšetinius kompiuterius, „debesų kompiuterijos“ paslaugas. Per daugiau nei 20 metų informacinių ir komunikacijos technologijų „Huawei“ pavyko įsitvirtinti pasauliniame tinkle, rasti patikimų partnerių bei ištobulinti savo teikiamų paslaugų kokybę. „Huawei“ galutinių vartotojų padalinio pagrindinis tikslas – naujausių technologijų tiekimas savo klientams, kurios suteiktų naują patirtį ir atvertų naujas galimybes.

Daugiau informacijos rasite adresu: consumer.huawei.com/en/
Naujienas sekite čia:
Facebook: www.facebook.com/huaweidevice
Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice
Google+: plus.google.com/+HuaweiDeviceCo
YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
Flickr: www.flickr.com/photos/huaweidevice

Parašykite komentarą