IT naujienos

ZOOMBOOK išrinktas tarp išradingiausių Lietuvos „startupų“

Antradienį Vilniuje įteikti „BZN Start-Up Awards“ apdovanojimai. Kategorijoje „Nuo 40 metų“ išradingiausiu Lietuvoje sukurtu „startupu“ išrinktas fotoknygų gamintojas ZOOMBOOK.
„Džiaugiuosi suburtu puikiu ir jaunu kolektyvu, siekiančiu įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Šis apdovanojimas yra dar viena paskata judėti į priekį“, – sako Artūras Karosas, ZOOMBOOK įkūrėjas.
Praėjusiais metais veiklą pradėjusi nemokama internete veikianti fotoknygų maketavimo sistema ZOOMBOOK šiemet rinkai pristatė mobiliąją aplikaciją, leidžiančią fotoknygą susikurti savo mobiliajame telefone arba planšetėje.
Šiuo metu aplikacija nemokamai prieinama visiems „iPhone“ ir „iPad“ įrenginiams, o grietu metu fotoknygas savo įrenginiuose susikurti galės ir „Android“ operacinės sistemos naudotojai visame pasaulyje. Su aplikacija fotoknygą galima susikurti iš 24 nuotraukų, dizainą pasirinkti iš siūlomų nuotraukų išdėstymo variantų, pritaikyti spalvinius filtrus, rašyti tekstą bei pasirinkti patinkančią puslapio fono spalvą
Konkursą rengęs verslo žurnalas „bzn start“ skaičiuoja, kad apdovanojimams nominuoti Lietuvoje sukurti „startupai“ pritraukė daugiau nei 64 mln. litų investicijų. Daugiausia „startupų“ sukurta Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje. 85% „startupų“ įkūrėjų yra vyrai, 15% – moterys.
——–
ZOOMBOOK – 2012 metais veiklą pradėjusi nemokama fotoknygų kūrimo sistema, kuri kiekvienam vartotojui leidžia pačiam susikurti asmeninę fotoknygą, fotodrobę, užrašų knygutę ar darbo kalendorių. ZOOMBOOK priklauso įmonių grupei BALTO.

Parašykite komentarą