Renginiai

Žinomos moterys antradienio vakarą leido „AiMi“ naujos kolekcijos pristatyme

Dizainerė Aida Einorė šįvakar sukvietė būrį savo kūrybos gerbėjų į naujos drabužių kolekcijos pristatymą. Susirinkusiems svečiams jaukiai ir šiltai buvo pristatyta drabužių prekės ženklo „AiMi“ 2016 metų pavasario/vasaros kolekcija, kurios reklaminiu veidu tapo olimpietė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Naujausioje A. Einorės kolekcijoje, kaip ir ankstesnėje jos kūryboje, netrūko įdomių struktūrų medžiagų ir dirbtinės odos. „AiMi“ kūrėja A. Einorė teigė, kad ši kolekcija skirta nuolat bėgančiai miesto moteriai, kuri ieško universalių aprangos sprendimų.

Sparčiai populiarėjančio prekės ženklo „AiMi“ išskirtinius ir aukštos kokybės drabužius jau pamėgo tokios Lietuvos įžymybės, kaip Liepa Mondeikaitė, Vaida Skaisgirė, Oksana Zlatkovaitė, Vilija Pilibaitytė-Mia ir kitos.

„Naujoje kolekcijoje naudoju dirbtinę odą ir kitas įdomių struktūrų medžiagas. Gana intensyviai dominuoja bordo spalva. Nors ši spalva labiau asocijuojasi su rudeniu, tačiau šiuo metu ji mane užbūrusi. „AiMi“ rūbais gali apsirengti ne tik klasikinį stilių mėgstanti moteris, bet ir itin mada besidominti stileiva. Kuriu tai, kuo gyvenu“, – pasakojo drabužių dizainerė.

Kolekcijos pristatyme dalyvavo tik kviestiniai svečiai, tarp kurių ir ne viena žinoma Lietuvos moteris: Liepa Mondeikaitė, Laisvė Radzevičienė, Oksana Zlatkovaitė, Justė Zinkevičiūtė, Vaida Skaisgirė, Karolina Liukaitytė ir kitos. Renginyje apsilankė ir stilistas Joringis Šatas.

Renginio metu dizainerė kvietė aukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Surinktos lėšos bus perduotos labdaros ir paramos fondui  „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijai“.

Parašykite komentarą