Įvairenybės

Žemės ūkio ministerija: „Jūros šventėje nepritrūks nei duonos, nei žuvies“

Jau šį savaitgalį Klaipėdoje vėl vyks Jūros šventė, kurioje dalyvaus ir Žemės ūkio ministerija, tautinio paveldo krantinėje „Tai, kas tikra“ pristatysianti tradicinius amatus. Jūros šventės dalyviai ir svečiai čia galės pamatyti, kaip kepama tradicinė lietuviška duona, spaudžiamas sūris, gaminamas šakotis, šimtalapis, galės paragauti tradicinių bulvinių blynų, kastinio. Visas kulinarines šių patiekalų subtilybes atskleis Lietuvos tautinio paveldo gamintojų ir kūrėjų asociacijos nariai.

„Mūsų virtuvėje netrūksta skanių patiekalų, galbūt nepratusiems prie lietuviško maisto kai kurių patiekalų skonis gali pasirodyti įdomus, bet tai tik sužadina smalsumą. Gaminame aukštos kokybės maistą, turime kuo didžiuotis“, – teigia žemės ūkio viceministrė Ausma Miškinienė.

Naujoje vietoje – šalia skulptūros „Žvejys” – įsikūrusi krantinė „Tai, kas tikra” stebins ne tik patiekalais, autentiškais amatininkų dirbiniais, bet ir muzikiniais pasirodymais, kurie truks visas tris šventės dienas. Krantinės atidarymas planuojamas liepos 27 d., 15 val.

Žemės ūkio ministerijos informacija

Pranešimą paskelbė: Božena Zaborovska-Zdanovič, LR Žemės ūkio ministerija

Parašykite komentarą