Politika ir teisė

Ž. Pavilionis Paryžiuje dalyvaus bendruose Prancūzijos ir Baltijos šalių parlamentų užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikimuose

2021 m. rugsėjo 20 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis rugsėjo 21–23 dienomis Paryžiuje dalyvaus bendruose Prancūzijos Respublikos Senato, Nacionalinės Asamblėjos, Estijos Respublikos Rygikogo, Latvijos Respublikos Saeimos ir Lietuvos Respublikos Seimo užsienio reikalų komitetų pirmininkų susitikimuose.

Vizito metu taip pat planuojama susitikti su Prancūzijos Užsienio reikalų ir Gynybos ministerijų, parlamentinių politinių partijų atstovais.

Susitikimuose bus aptariami šalių parlamentinio bendradarbiavimo ir pagrindinių Europos iššūkių klausimai.

„Bendradarbiavimas tarp Baltijos šalių parlamentų užsienio reikalų komitetų tapo itin glaudus – po pandemijos susitinkame bei kartu vykstame jau penktą kartą, nuolat tarpusavyje tariamės. Pastaroji kelionė ypač svarbi, nes kartu vykstame į kitų metų sausio 1 d. ES pirmininkaujančią šalį − norime, kad Baltijos šalių balsas Paryžiuje būtų gerai girdimas, ir kartu džiaugėmės, kad Prancūzijos parlamentas šiais metais prisijungė prie daugelio svarbių mūsų inicijuotų rezoliucijų – tiek dėl Sakartvelo, tiek dėl laisvės Baltarusijoje, tiek dėl hibridinės Lukašenkos atakos migrantais, tiek Kinijos agresijos prieš Lietuvą“, − pabrėžia Ž. Pavilionis.

Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas į Paryžių vyks Prancūzijos Respublikos Nacionalinės Asamblėjos Užsienio reikalų komiteto pirmininko kvietimu.

Pranešimą paskelbė: Rimas Rudaitis, Lietuvos Respublikos Seimas

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą