Transportas

„WizzAir“ plėtra: iš Vilniaus skraidins į Gdanską

„WizzAir“, didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, plėsdama savo Gdansko tinklą, nuo šių metų gruodžio pristato du naujus maršrutus – į Vilnių bei Lisaboną. Iš Gdansko LechoValeso oro uosto, kuriame bazuojamas jau 6-asisaviakompanijos orlaivis,bendrovė siūlys net 22 papildomus skrydžius. 2018 m. bendrovė Gdansko maršrutais planuoja pasiūlyti 3 milijonus sėdimų vietų, žymint 26 proc. metinį augimą.

Skrydžiai iš Vilniaus į Gdanską bus vykdomi tris kartus per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Aviakompanija skrydžius pradės nuo gruodžio 21 dienos. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur.**

„Labai džiaugiamės pristatydami reikšmingą savo Gdansko operacijų plėtrą:augant mūsų orlaivių skaičiui GdanskoLechoValeso oro uoste, sukursime daugiau darbo vietų aviakompanijoje bei tarp savo verslo partnerių vietinėje rinkoje, taip atverdami dar daugiau galimybių visam Lenkijos Pomeranijos regionui, – sako „WizzAir“ rinkodaros vadovas Johan‘asEidhagen‘as. – Taip pat, dvi naujos kryptys bei 22 nauji savaitiniai skrydžiai mūsų Gdansko tinkle ne tik suteiks daugiau prieinamų kelionių galimybių mūsų Lenkijos keleiviams, bet ir padidins turistų į Gdanską skaičių bei stiprins vietos ekonomiką. Su malonumu laukiame ir tolesnių plėtros planų, tęsdami mūsų vaisingąbendradarbiavimą su oro uostais ir išlaikydami savo įsipareigojimus keleiviams, keliaujantiems vienu iš 6 mūsų Gdansko bazės orlaivių.“

„Džiaugiamės naujaisiais „WizzAir“ skrydžiais į Gdanską ir tikimės, kad jie dar labiau padidins augantį turistų srautą tarp Lietuvos ir Lenkijos, taip pat pagerins susisiekimą ne tik su Gdansko miestu, turinčiu didžiausią jūrų uostą šalyje, bet ir su Lenkijos Pomeranijos regionu. Skrydžiai bus puiki kelionės automobiliu ar autobusu alternatyva, sutrumpinsianti kelionės laiką tarp Vilniaus ir Gdansko 7 kartus”, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Rezervuoti vietas visuose bendrovės siūlomuose skrydžiuose iš Gdansko ir Vilniaus galima naudojantis nemokama „WizzAir“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*, į kurią nuo spalio 29 d. įeina nemokamas rankinis bagažas, kurio išmatavimai atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.

Naujo orlaivio bazavimas Gdansko LechoValeso oro uoste reprezentuoja bendrovės 99 mln. JAV dolerių* investicijas Lenkijoje. Tai leis prisidėti prie 36 tiesioginių darbo vietų sukūrimo, apjungiant daugiau nei 200 bendrovės bazės Gdansko LechoValeso oro uoste darbuotojų.

Gdanskas buvo vienas iš pirmųjų miestų, iš kurių „WizzAir” 2004 m. pradėjo savo žemų sąnaudų skrydžius ir nuo to laiko pervežėnet 14 mln. keleivių iš ir į Gdansko LechoValeso oro uostą. Per šių metų pirmuosius 7 mėn. aviakompanija pervežė daugiau nei 1,2 mln. keleivių savo Gdansko maršrutais, reprezentuodama 7 proc. augimą lyginant su praėjusių metų tuo pačiu periodu.

Stiprus bendrovės augimas kituose 7 Lenkijos oro uostuose taip pat žymi „WizzAir“ įsipareigojimusLenkijos keleiviams. „WizzAir“ 2017 m. savo Lenkijosmaršrutuose siūlo 9 mln. sėdimų vietų, reprezentuodama 16 proc. metinį augimą. Bendrovės veikla žemomis kainų sąnaudomis Lenkijoje ne tik suteikia prieinamą susisiekimą tarp Lenkijos ir visos likusios Europos, tačiau ir skatina vietinę darbo rinką aviacijos ir kituose sektoriuose;per šiuos metus šalyje paremta daugiau nei 5 tūkst. darbo vietų*** susijusiose industrijose.

Įskaitant paskutinę aviakompanijos plėtrą Gdansko orlaivių bazėje, „WizzAir“ Lenkijoje iki šių metų pabaigosiš viso bazuos 23 orlaivius, įdarbindama daugiau nei 850 įgulos narių.

Šiuo metu „WizzAir“ iš viso siūlo 153 maršrutus iš 8 Lenkijos oro uostų.
Naujausios „WizzAir“ kryptys iš Gdansko
Kryptys Dienos Pradžia Kainos nuo**
Vilnius Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis Gruodžio 21 9,99Eur
Lisabona Antradienis, šeštadienis Gruodžio 23 39,99Eur
„WizzAir“ skrydžių dažniai iš Gdansko oro uosto
Vietovė Savaitiniai skrydžiai
Stokholmas Skavsta Nuo 12 iki 14
Oslo SandefjordTorp oro uostas Nuo 7 iki 11
Bergenas Nuo 5 iki 7
Eindhovenas Nuo 5 iki 7
Malmė Nuo 5 iki 7
Turku Nuo 5 iki 7
Hamburgas Nuo 4 iki 5
Geteborgas Nuo 3 iki 4
Reikjavikas Nuo 2 iki 3

*http://www.airbus.com/newsroom/press-releases/en/2017/01/2017-price-adjustment-for-airbus-modern-fuel-efficient-aircraft.html
** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius
*** Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus

Apie „WizzAir“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „WizzAir“ orlaivių parką sudaro 85 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 500 maršrutų, jungiančių 142 kryptis 43-ose šalyse. „WizzAir“ komandą sudaro apie 3300 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 23,8 mln. keleivių. „WizzAir“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „AirTransportWorld“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) neseniai už pasiekimus 2016 m. paskelbė bendrovę „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. “ValueAirline of theYear“). „WizzAir“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Parašykite komentarą