Verslas

„WIZZ AIR“ UŽSISAKĖ 75 NAUJUS „A321NEO FAMILY“ ORLAIVIUS

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje oro linijų bendrovė, vakar pasirašė tvirtą sutartį dėl papildomų 75 „A321neo Family“ orlaivių, tad padidino esamą didžiausio vieno praėjimo „Airbus“ modelio užsakymo skaičių iki 434, o bendras WIZZ „A320 Family“ šeimos orlaivių užsakymas pasiekė 484.

„Wizz Air“ dar labiau sustiprino savo, kaip didžiausios „A321neo Family“ lėktuvų operatorės Europoje ir Artimuosiuose Rytuose, pozicijas. Daugiau nei pusė mūsų orlaivių parko jau yra pertvarkyta į naujausią NEO technologiją. Neprilygstamas „A321neo“ orlaivių ekonominis efektyvumas ir nepaprastai mažas anglies dioksido emisijos pėdsakas grindžia mūsų įsipareigojimą teikti klientams prieinamas ir tvarias kelionių galimybes. Su „Airbus“ palaikome ilgalaikę strateginę partnerystę ir esame tvirtai įsipareigoję šiai išskirtinei technologijai – turime vieną didžiausių pasaulyje užsakymų portfelių, kuriame yra daugiau nei 350 NEO orlaivių“, – sako Józsefas Váradi, „Wizz Air“ grupės generalinis direktorius.

„Wizz Air“ yra išimtinai „Airbus“ oro vežėjas, kuris šiuo metu naudoja 185 „A320 Family“ orlaivius.

„Józsefui vadovaujant „Wizz Air“ nuolat augo ir tapo milžiniška oro linijų bendrove Europos danguje ir puikia „Airbus“ partnere. Investicijos į „A321neo“ yra tvirtas pagrindas tolesnei „Wizz Air“ plėtros strategijai. Dėkojame Józsefui ir visiems „Wizz Air“ darbuotojams už pasitikėjimą mūsų A320 šeimos lėktuvais ir ypač neprilygstamu „A321neo“, – sveikina Christianas Schereris, „Airbus“ komercijos direktorius ir „Airbus International“ vadovas.

„A321neo“ yra didžiausias „Airbus A320neo“ šeimos lėktuvas, išsiskiriantis neprilygstamu nuotoliu ir našumu. Naudojant naujos kartos variklius ir užlenktus sparnų galus „Sharklet“, „A321neo“ pasižymi 50 proc. mažesniu triukšmu, daugiau kaip 20 proc. didesniu degalų taupymu ir mažesniu išmetamo CO2 kiekiu, palyginti su ankstesnės kartos vieno praėjimo orlaiviais. Orlaivis taip pat turi plačiausią vieno praėjimo saloną, taip siekiant užtikrinti keleivių komfortą danguje. Iki šiol klientai visame pasaulyje užsisakė beveik 5 200 „A321neo“.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 185 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją pripažino 2020-ųjų „Metų aviakompanija“. „Wizz Air“ oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards“ 2019 m. ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. „Wizz Air“ taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija“ tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ 2022 m. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Parašykite komentarą