Transportas

„Wizz Air“ tęsia plėtrą Vilniuje:

3 naujos kryptys ir dažnesni skrydžiai nuo 2015-ųjų balandžio

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, šiandien paskelbė toliau plėsianti savo pigių skrydžių ir maršrutų tinklą Lietuvoje. Nuo 2015 m. balandžio 22 dienos aviakompanija iš Vilniaus tris kartus per savaitę skris į Frankfurto Hano oro uostą, į Belfastą ir Malmę – du kartus per savaitę. Taip pat, padažnės jau esamų maršrutų skrydžiai: nuo 2015 m. balandžio 22 dienos maršrutai iš Vilniaus į Dortmundą ir Stavangerį bus vykdomi 4 kartus per savaitę, o skrydžių į Donkasterio Šefildo oro uostą, Bergeną ir Sandefjordą skaičius išaugs iki 3 savaitinių skrydžių.
Belfastas, didžiausias miestas Šiaurės Airijoje – naujausia 101-oji kryptis „Wizz Air“ skrydžių žemėlapyje. Šis miestas yra ne tik pramonės, meno, mokslo, verslo ir teisės centras, bet ir Šiaurės Airijos ekonomikos variklis. Tai ideali vieta tiems, kurie ieško miesto ekskursijoms ir ištisus metus vykstančių kultūrinių renginių.
2015 m. naujų skrydžių plėtra Vilniuje leis pasiūlyti daugiau nei 1 mln. vietų „Wizz Air“ skrydžiuose: iš Lietuvos sostinės oro uosto kompanijos lėktuvai kils į 12 šalių – bus vykdoma net 19 skrydžio maršrutų.
„Šiandien mes džiaugiamės, galėdami paskelbti net tris naujus maršrutus iš Vilniaus. Esame įsitikinę, kad mūsų keleiviai iš Lietuvos mėgausis galimybe patogiai aplankyti tokias vaizdingas vietas, kaip Belfastas, Malmė ar Frankfurtas. Su naujais maršrutais siekiame pritraukti dar daugiau turistų į Vilnių, taip pat dažnesni mūsų skrydžiai turės įtakos ir bendram turizmo, apgyvendinimo rinkos augimui. Mūsų vietinė lietuvių įgula visada maloniai laukia naujų ir jau nuolatiniais tapusių keleivių „Wizz Air“ orlaiviuose“, – sako Danielis de Carvalho‘as, „Wizz Air“ komunikacijos vadovas.
Bilietai iš Vilniaus naujausiomis „Wizz Air“ kryptimis jau prekyboje, bilietų kainos nuo 49 litų (į vieną pusę su visais mokesčiais ir privaloma rinkliava), bilietus galima rasti wizzair.com svetainėje. Taip pat čia paskelbtas ir naujas 2015-ųjų vasaros skrydžių iš Vilniaus tvarkaraštis.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Vilniaus:
Maršrutas Dienos Pradžia Kainos nuo**
Vilnius – Belfastas Trečiadienis, sekmadienis 2015 04 22 139 Lt/ EUR 39.99
Vilnius – Frankfurto Hano oro uostas Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis 2015 04 23 79 Lt/ EUR 24.99
Vilnius – Malmė Pirmadienis, penktadienis 2015 04 24 49 Lt/ EUR 14.99

**kainą į vieną pusę, įskaitant mokesčius, privalomą rinkliavą ir vieną mažą rankinį bagažą.

„Wizz Air“ esamų skrydžių iš Vilniaus dažnių pasikeitimai nuo 2015 m. balandžio 22 d.:
Į Skrydžiai per savaitę
Dortmundą nuo 2 iki 4
Stavangerį nuo 3 iki 4
Donkasterį (Šefildo oro uostas) nuo 2 iki 3
Bergeną nuo 2 iki 3
Sandefjordą nuo 2 iki 3

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje pigių skrydžių bei mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 53 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 18 bazių ir siūlo 300 maršrutų, jungiančių 101 kryptis 36-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2000 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Iki finansinių metų pabaigos, kuri skaičiuojama 2014 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,9 mln. keleivių.

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių finansiniams metams, kurie baigėsi 2014 m. kovo 31 d. („FY 2014”). Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.

Parašykite komentarą