Transportas

„Wizz Air“ skelbia „rožinio“ penktadienio išpardavimą

20proc.*nuolaida visiems šiandien užsakytiems skrydžiams

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“skelbia specialią „rožinio“ penktadienio akcijąir siūlo 20proc.*nuolaidą visiems skrydžiams, užsakytiems šiandien, lapkričio 24 dieną, iki vidurnakčio.

Patyrę keleiviai gali mėgautis didžiausiais metų išpardavimais ir per „rožinį“ penktadienį užsisakyti naują kelionę bet kuria iš mėgstamiausių krypčių. „Wizz Air“ užtikrina, kad visi keleiviai galės rezervuoti bilietus su 20proc. nuolaida visiems skrydžiams visomiskryptimis.

Visi, planuojantys ateinančio sezono atostogas, gali rinktis bet kurią iš 32-iejų „Wizz Air“krypčių Lietuvos tinkle, įskaitant patrauklius saulėtusžiemos maršrutus, pavyzdžiui,– Agadirą, Atėnus, Tel Avivą, Larnaką ir Kutaisį.Tiems, kurie nori rinktistrumpą savaitgalio pabėgimą, „Wizz Air“ siūlo tokias kryptis kaipRoma, Varšuva, Paryžius, Kijevas ar Barselona.

Pirmą kartą oro linijų bendrovės istorijoje –„rožinio“ penktadienio, pavadinto dėl „Wizz Air“ spalvų metu –nuolaida taikoma bet kuriam skrydžiui, bet kuriuo metu.

Išpardavimas vyks iki lapkričio 24 d., penktadienio, 23.59 val.

*20 proc. nuolaida taikoma bilietams, įskaitant mokesčius ir papildomus mokesčius, išskyrus administravimo mokestį. Ši akcija taikoma lapkričio 24 d. nuo 00.00 iki 23.59 val. vietos laiku. Kaina taikoma tik užsakymams wizzair.com svetainėje arba „Wizz Air“ mobiliojoje programėlėje.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 87 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 550 maršrutų, jungiančių 144 kryptis 43-ose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3300 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 23,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) už pasiekimus 2016 m. bendrovę neseniai paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Parašykite komentarą