Kelionės

Wizz Air skelbia juodojo penktadienio išpardavimą: siūlo 3 mln. bilietų su 25% nuolaida

Vilnius, lapkričio 25 d. Sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje* žemų sąnaudų oro linijų bendrovė skelbia juodojo penktadienio išpardavimą. Tik lapkričio 25 d. trims milijonams atrinktų Wizz Air lėktuvo bilietų taikoma 25 proc. nuolaida. Be to, įsigijant bilietus bendrovė siūlo pasinaudoti partnerių booking.com paslaugomis ir gauti iki 40 proc. nuolaidą užsakymui. Bilietus atrinktiems skrydžiams galima įsigyti tik šiandien internetinėje svetainėje wizzair.com ar mobilioje programėlėje. Nuolaida galioja skrydžiams, vyksiantiems nuo 2023 m. sausio 9 d. iki balandžio 1 d.
Prieš vykstant pasirinkta kryptimi, „Wizz Air“ taip pat rekomenduoja pasinaudoti nuolat atnaujinamu WIZZ kelionių planavimo žemėlapiu, kuris leidžia pasitikrinti, kokios taisyklės galioja keliaujant „Wizz Air“ tinkle esančiais maršrutais. Jame taip pat pateikiama informacijos apie galimus kelionių ribojimus dėl koronaviruso pandemijos.
„Wizz Air“ visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti WIZZ Flex paslaugą. Pasirinkę šią paslaugą keleiviai gali būti tikri, kad pasikeitus aplinkybėms ar prireikus keisti skrydžio datą ar tikslą, jie tai galės padaryti bet kuriam pasirinktam skrydžiui.
* Azijos aviacijos centras (Centre of Aviation, CAPA) Wizz Air įvertino kaip tvariausių 2022 metų oro linijų grupę Environmental Sustainability Award).

Apie Wizz Air
Wizz Air – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 172 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė 2020-ųjų „Metų aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. Azijos aviacijos centras Wizz Air 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).
Daugiau informacijos:
Giedrė Dudavičiūtė / UAB „Adverum“ / +370 62150359
Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on Twitter: @wizzair
Pastabos redaktoriams:
• Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Parašykite komentarą