Kelionės

„Wizz Air“ primena: nuo spalio 1 d. į Jungtinę Karalystę bus galima skristi tik su pasu, asmens tapatybės kortelė negali

Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” primena, kad Europos asmens tapatybės kortelės nuo šių metų spalio 1 d. Jungtinėje Karalystėje nebus pripažįstamos galiojančiu dokumentu.

Visiems keleiviams, kurie artimiausiu metu ketina skristi į šią šalį, oro linijos pataria pasitikrinti, ar nėra pasibaigęs paso galiojimo laikas arba kreiptis dėl dokumento išdavimo. Pasas privalo galioti visos viešnagės Jungtinėje Karalystėje metu.

Pagal naujai įsigaliojančią tvarką, keleiviai, turintys tik asmens tapatybės kortelę, negalės patekti į Jungtinės Karalystės teritoriją, todėl galiojančio paso neturinčių asmenų „Wizz Air” neįleis į šia kryptimi skrendančius lėktuvus. Išlyga taikoma tik tiems Europos Sąjungos šalių piliečiams, kurie Jungtinėje Karalystėje turi laikinojo arba nuolatinio gyventojo statusą – jie vykdami į šalį savo asmens tapatybės korteles galės naudoti iki 2025 m.

Asmens dokumentų išrašymo centro prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos duomenimis, pasas bendrąja tvarka yra išduodamas per mėnesį, o skubos tvarka – per penkias arba vieną dieną.

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 142 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „Worl Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Parašykite komentarą