Transportas

„Wizz Air“ praneša apie naują kryptį iš Vilniaus į Zaporožę Ukrainoje

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, džiaugiasi galėdama pranešti apie plėtrą Ukrainoje – nuo 2020 m. kovo bendrovė iš Zaporožės pradės vykdyti skrydžius šešiomis naujomis kryptimis, tarp jų ir į Vilnių.
Skrydžiai „Airbus“ A321 ir A320 orlaiviais bus vykdomi du kartus per savaitę Zaporožės tarptautinį oro uostą sujungiant su Vilniumi Lietuvoje, Viena Austrijoje, Budapeštu Vengrijoje, Gdansku, Vroclavu ir Krokuva Lenkijoje. Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje wizzair.com arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 19,99 Eur*.
„Wizz Air“ visuomet stengiasi daryti pokyčius rinkoje ir reaguoti į augančią keleivių paklausą žemų sąnaudų ir gerų patirčių skrydžiams. Naujo, jau penkto, oro uosto Zaporožėje įtraukimas į „Wizz Air“ žemų sąnaudų oro linijų tinklą Ukrainoje mums reiškia naują etapą. Šešių naujų krypčių paskelbimas į Austriją, Lenkiją, Vengriją ir Lietuvą tikrai atvers naujas lauktas kelionių galimybes“, – sako Johan Eidhagen, „Wizz Air“ žmogiškųjų išteklių vadovas.
Zaporožė – miestas pietryčių Ukrainoje, žinomas kaip svarbus pramonės centras. Mieste yra Dniepro vandens jėgainė, pradėta statyti 1932 m. ir atstatyta 1947 m. po Antrojo pasaulinio karo, taip pat mieste galima aplankyti istorijos ir ginklų muziejų, aviacijos muziejų bei pasigrožėti pramonine ir industrine architektūra. Zaporožė verta dėmesio visų, kuriuos žavi pramonės ir istorijos derinys.
Nuo pat pirmo skrydžio iš Vilniaus 2011 m. „Wizz Air“ yra viena iš lyderių Vilniaus oro uoste. Per šių metų pirmuosius 8 mėn. aviakompanija pervežė beveik 1 mln. keleivių savo žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais.

Iš visų trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – „Wizz Air“ šiuo metu skrydžius siūlo 28 kryptimis į 15 valstybių.
Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Ukrainos:
Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo*
Zaporožė – Vilnius Pirmadienis, penktadienis Kovo 30 d., 2020 m. 19,99 Eur

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 120 „Airbus“ A320, A321 ir A321 neo tipo orlaivių. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 700 maršrutų, jungiančių 151 kryptį 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per paskutinius 12 mėnesių rinkosi 37 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). Šveicarijos oro linijų žvalgybos įmonės CH-AVIATION duomenimis, „Wizz Air“ valdo vieną jauniausių orlaivių parkų pasaulyje.

Parašykite komentarą