Transportas

„Wizz Air“ plečiasi: 2 naujos kryptys iš Vilniaus, dar 4 – iš Kauno

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, toliau stiprina savo pozicijas Lietuvoje plėsdama žemų sąnaudų skrydžių tinklą. Aviakompanija pradės vykdyti skrydžius dviem naujomis kryptimis iš Vilniaus oro uosto, kurios Lietuvos sostinę sujungs su populiariomis atostogų kryptimis – Bario miestu Italijoje ir Islandijos sostine Reikjaviku. Nauji skrydžiai bus pradėti vykdyti š. m. spalio 31 d.

Oro linijų bendrovė neketina apsiriboti ir vienu skrydžiu iš Kauno. Nuo kovo 29 dienos startuosiantys bendrovės skrydžiai tarp Kauno ir Londono Lutono oro uosto rudenį pasipildys dar 4 naujomis kryptimis. Nuo rugsėjo 22 dienos „Wizz Air“ iš Kauno pradės vykdyti skrydžius į Eindhoveną (Olandija), o nuo spalio 30 dienos iš Vilniaus į Kauno oro uostą perkeliamos trys aviakompanijos kryptys į Norvegiją.

Šiandien taip pat startavo ir pirmasis skrydis tarp Palangos ir Londono Lutono oro uostų.

„Nuosekli „Wizz Air“ plėtra Vilniuje, veiklos pradžia Kaune ir Palangoje dar kartą pabrėžia mūsų ilgalaikį įsipareigojimą Lietuvai. Nauji skrydžiai iš Vilniaus į Barį ir Reikjaviką suteiks dar didesnį pasirinkimą keliautojams iš Lietuvos, norintiems išvykti į įdomias, naujas keliones „Wizz Air“ žemų sąnaudų kainomis. Nauja kryptis iš Kauno į Eindhoveną bei trys perkeltos kryptys į Norvegiją suteiks patogesnes keliavimo galimybes, renkantis iš kelių Lietuvos oro uostų, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘as, – Nekantraujame pasveikinti dar daugiau lietuvių klientų mūsų orlaiviuose ir suteikti malonią skrydžio patirtį, keliaujant mėgautis Adrijos jūra, Bario regionu ar Islandijos kriokliais bei itin vertinamais terminiais baseinais.“

Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo lydere Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. Bendrovė šiuo metu sostinėje bazuoja net 4 orlaivius ir turi 125 darbuotojus. Vykdydama savo įsipareigojimus šaliai, 2015 metais bendrovė paskelbė apie žengimą į Kauno ir Palangos oro uostus. Per kalendorinius 2015 metus pervežti beveik 1 milijonas lietuvių keleivių prisidėjo prie daugiau nei 700 darbo vietų.

Šiuo metu „Wizz Air“ iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 28 maršrutus į 14 šalių. Keleiviai bilietus į naujus skrydžius jau gali užsisakyti bendrovės interneto svetainėje (wizzair.com). Bilietų kaina prasideda nuo 19,99 Eur*.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Lietuvos:

Maršrutas Dienos Pradžia Kainos nuo*
Vilnius – Baris Pirmadienis, Penktadienis Spalio 31 d., 2016 m. 19,99 EUR
Vilnius – Reikjavikas Pirmadienis, Penktadienis Spalio 31 d., 2016 m. 49,99 EUR
Kaunas – Eindhovenas Ketvirtadienis, Sekmadienis Rugsėjo 22 d., 2016 m. 19,99 EUR
Kaunas – Stavangeris Trečiadienis, Sekmadienis Spalio 30 d., 2016 m. 19,99 EUR
Kaunas – Bergenas Pirmadienis, Penktadienis Spalio 31 d., 2016 m. 19,99 EUR
Kaunas – Olesiundas Antradienis, Šeštadienis Lapkričio 1 d., 2016 m. 19,99 EUR

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 66 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 24 bazių ir siūlo 420 maršrutų, jungiančių 119 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2015 metais bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 19,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 metais bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“).

*kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius

Parašykite komentarą