Kelionės

WIZZ AIR PELNĖ TVARIAUSIOS ŽEMŲ KAINŲ ORO LINIJŲ BENDROVĖS APDOVANOJIMĄ

Lietuva, Birželio 30 d.: Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė Wizz Air 2022 m. tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ pripažinta tvariausia žemų kainų oro linijų bendrove.

Finansų leidinys „World Finance“ pasveikino nugalėtojus, kurie padeda įgyvendinti pokyčius, gyrė ilgalaikį Wizz Air įsipareigojimą siekti tvarumo, ypač – ambicingą orlaivių parko atnaujinimo programą bei kitas degalų taupymo iniciatyvas. Aviakompanija didžiuojasi, kad jos išmetamo anglies dioksido kiekis, tenkantis vienam keleiviui už vieną kilometrą, yra mažiausias Europoje. Bendrovė yra įsipareigojusi iki 2030 m. išmetamų teršalų kiekį sumažinti 25 proc., lyginant su 2019 m.

Vienas svarbiausių Wizz Air tvarumo strategijos tikslų yra orlaivių parko atnaujinimas. Šiuo metu bendrovės orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje, jį sudaro 154 „Airbus“ orlaiviai, kurių vidutinis amžius – 4,93 metų. Į „Airbus A321neo“ orlaivius įdiegtos naujausios aviacijos technologijos, todėl, lyginant su ankstesniais orlaivių modeliais, jie kelia 50 proc. mažiau triukšmo, išeikvoja 20 proc. mažiau degalų ir išmeta 50 proc. mažiau azoto oksido. Be to, Wizz Air neseniai pasirašė susitarimo memorandumą su „Airbus“, kuriuo siekiama išsiaiškinti itin efektyvių ir labai pigių vandeniliu varomų lėktuvų skrydžių galimybes.

Ketvirtus metus rengiamuose „World Finance Sustainability Awards“ apdovanojimuose įvertinamos daugiausia dėmesio ekologijai ir tvarumui skiriančios bendrovės. Įmonės apdovanojamos trisdešimtyje skirtingų pramonės kategorijų – nuo sveikatos priežiūros iki skaitmeninės valiutos ir aviacijos rinkų.

Johanas Eidhagenas, Wizz Air vyr. Personalo ir ESG (ekologijos, socialinės atsakomybės ir valdymo) tikslų įgyvendinimo vadovas, džiaugiasi „World Finance Sustainability Awards“ įvertinimu, kurį bendrovė pelnė už ilgalaikį įsipareigojimą siekti tvarumo.
„Ir toliau siekiame ambicingų savo tvarumo strategijos tikslų, investuojame į pažangiausias technologijas ir stengiamės, kad kelionės lėktuvu taptų kuo tvaresnės. Norime tapti pavyzdžiu kitoms mūsų segmento įmonėms. Tiesą sakant, jei visos oro linijų bendrovės dirbtų taip efektyviai kaip Wizz Air, dėl aviacijos išmetamo anglies dvideginio kiekis Europoje sumažėtų 34 procentais. Investuodami į lėktuvų parką, degalų taupymo iniciatyvas ir technologijas, užsitikriname, kad Wizz Air būtų aplinkai draugiškiausias jūsų kelionių partneris“, – sako J. Eidhagenas.

Apie Wizz Air
Wizz Air – sparčiausiai auganti ir tvariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 154 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė 2020-ųjų „Metų aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Daugiau informacijos:
Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374
Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on Twitter: @wizzair
Pastabos redaktoriams:
• Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• Wizz Air yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
• Visuose Wizz Air orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
• Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, Wizz Air yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują Wizz Air vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Parašykite komentarą