Verslas

Wizz Air investuoja į aviacijos rinkos atsigavimą: pasamdė 1000 naujų darbuotojų

Vilnius, birželio 17 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė Wizz Air per pirmuosius penkis 2022 m. mėnesius įdarbino daugiau kaip 1 000 lėktuvo įgulos narių ir 400 pilotų, taip skatindama bendrą aviacijos sektoriaus atsigavimą. Wizz Air šiuo metu aktyviai įgyvendina planą iki 2030 m. išplėsti bendrovėje dirbančių specialistų skaičių iki 20 000 žmonių, nuolat vykdo darbuotojų atranką visame savo tinkle ir ieško talentų, kurie biuro aplinką svajoja iškeisti į saulėtą dangų.
Wizz Air didžiuojasi įvairovę skatinančia organizacijos kultūra – įmonėje jau dabar dirba daugiau kaip 60 tautybių specialistų, šiemet ir ateinančiais metais aviakompanija ir toliau ketina įdarbinti žmonių iš visos Europos ir už jos ribų.
Wizz Air priima paraiškas iš aviacijoje jau dirbusių specialistų, ir iš asmenų, kurie tokios darbo patirties dar neturi. Visiems atrinktiems kandidatams oro linijų bendrovė siūlo nemokamus 4-6 savaičių trukmės profesinius mokymus, nauji darbuotojai visą šį laikotarpį gauna mokymosi išmokas. Wizz Air siekia teikti aukštos kokybės klientų aptarnavimo paslaugas, todėl kandidatams taip pat taikoma keletas reikalavimų: į oro linijų darbuotojus gali kandidatuoti visi 18 metų amžiaus sulaukę, vidurinį išsilavinimą turintys, draugiški, klientams padėti pasiruošę asmenys. Kandidatai turi gerai kalbėti ir rašyti anglų ir, pageidautina, dar viena Centrinės arba Rytų Europos kalba. Taip pat reikalaujama, kad asmuo pasistiebęs galėtų pasiekti 210 cm aukštį, mokėtų plaukti, neturėtų tatuiruočių tose vietose, kurių neuždengia uniforma ir nebūtų teistas. Visą kandidatams taikomų reikalavimų sąrašą galite perskaityti čia.
Sėkmingai nuolat organizuojamose Wizz Air karjeros dienose sudalyvavę kandidatai iškart sulaukia bendrovės pasiūlymo įsidarbinti, jiems nereikia keletą savaičių ar net mėnesių laukti atsakymo ar dalyvauti ilgai trunkančiame įdarbinimo procese. Paskaičiuoja, kad nuo tos dienos, kai kandidatui pasiūloma dirbti Wizz Air iki pirmojo jo skrydžio praeina vos 8 savaitės, įskaitant ir mokymų bei egzaminų laikotarpį.
Wizz Air įgulos nariai gauna konkurencingą atlyginimą, patogų mėnesio grafikų ir įvairių profesinio tobulėjimo galimybių, pavyzdžiui, jie gali tapti instruktoriais, klientų patirties specialistais arba prisijungę prie aviakompanijos programos „Nuo įgulos nario – iki piloto“ (angl. „Cabin Crew to Captain“) įgyvendinti svajonę tapti lėktuvo pilotu. Wizz Air įgulos nariai, jų šeimos nariai ir draugai gali pasinaudoti nuolaidomis lėktuvų bilietams ir keliauti po pasaulį.
Wizz Air aktyviai įdarbina tiek orlaivio tipo kvalifikaciją turinčius, tiek jos neturinčius pilotus, antruosius pilotus ir kadetus – daugiau informacijos apie tai rasite bendrovės pilotų įdarbinimo svetainėje. Panašiai kaip ir lėktuvų įgulos nariams, pilotams taip pat suteikiama galimybė greitai kilti karjeros laiptais – kadetai gali persikvalifikuoti į antruosius pilotus, o šie – greitai užimti pagrindinio piloto vietą kairėje kabinos pusėje. Tobulėti norintiems pilotams taip pat suteikiama galimybė užimti keletą su skrydžio įgula susijusių pareigų. Be daugybės Wizz Air teikiamų naudų darbuotojams, pilotai gali rinktis kelti savo kvalifikaciją, o visi nauji darbuotojai mokymosi laikotarpiu gauna išmokas. Daugiau informacijos rasite čia.
Andras Rado, Wizz Air vyresnysis įgulos įdarbinimo vadovas, džiaugiasi, kad kurdama tūkstančius darbo vietų bendrovė gali kilstelėti vietos darbo rinką.
„Pastarieji dveji metai visiems buvo kupini išbandymų. Džiaugiamės, kad pamažu vėl grįžtame į įprastas vėžes, ir galime pasiūlyti daugiau darbo vietų žmonėms, norintiems tikrai įdomios ir dinamiškos karjeros. Siekiame, kad Wizz Air būtų įvairovę skatinančia organizacija, o mūsų kolegoms būtų sudarytos aiškios karjeros ir greito tobulėjimo galimybės. Su visais norinčiais siekti karjeros aviacijoje, tikimės susitikti mūsų karjeros dienose. Prižadame, kad šiuose renginiuose išsamiai supažindinsime su visomis mūsų siūlomomis galimybėmis ir vis daugiau talentingų žmonių prisijungs prie daugiakultūrės, dinamiškos ir šaunios Wizz šeimos“, – sako A. Rado.

Apie Wizz Air
Wizz Air – sparčiausiai auganti ir tvariausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 154 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė 2020-ųjų „Metų aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Daugiau informacijos:
Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374
Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on Twitter: @wizzair
Pastabos redaktoriams:
• Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• Wizz Air yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
• Visuose Wizz Air orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
• Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, Wizz Air yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują Wizz Air vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Parašykite komentarą