Transportas

Wizz Air dovanoja turą vaikams po piloto kabiną

Vaikų svajonės pabuvoti tikro lėktuvo kabinoje bei pamatyti kasdienį piloto darbą gali greitai virsti realybe. Didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“* pristato naują programą vaikams – „Wizz Kapitono“ pasas. Su šiuo pasu mažieji galės apsilankyti vienoje iš 45 kompanijos „Airbus A320“ lėktuvų pilotų kabinoje. Tiesa, aplankyti šią, vaikus visada žavinčią vietą, bus galima orlaiviui dar nepakilus arba jau nusileidus. Apsilankyti pilotų kabinoje vaikai galės surinkę 6 spaudus šiame vaikiškame kelioniniame pase. „Kapitono pasą“ vaikai ar jų tėveliai gali atsisiųsti iš bendrovės svetainės (http://wizzair.com/lt-LT/kids), o skrydžio pabaigoje parodę šį pasą lėktuvo įgulos nariams gaus ir galiojantį spaudą.

„Daugelis žmonių nuo vaikystės jaučia aistrą aviacijai ir dažnai tereikia tik vieno mažo postūmio, jog pamėgtume dangų visiems laikams, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Daniel’is de Carvalho. – Sugalvojome „Wizz Kapitono“ pasą, kad vaikams būtų patrauklesnis skrydis ir kad jie dar nekantriau lauktų jau kito pakilimo. Tad po šešių skrydžių, surinkę 6 spaudus, vaikai galės pasimėgauti turu po lėktuvo kabiną kartu su orlaivio įgula ir kapitonu. Tikėtina, jog palengvinsime skrydį ir tėveliams – belaukiantys atrakcijos vaikai bus geros nuotaikos viso skrydžio metu. Ir kas žino, gal kažkuriam vaikui tai bus maža paskata vieną dieną tapti pilotu“.

Su naujais „Wizz Kapitono“ pasais oro bendrovės stiuardesės pirmiausia supažindino Varšuvos dvikalbės (lenkų-anglų) „Mentis“ gimnazijos mokinius. Po paskaitos apie skrydžių keliones vaikai ne tik gavo kalėdinių dovanų, bet ir pirmuosius „Wizz Kapitono“ pasus (žr. nuotraukas).

Apie „Wizz Air”

Didžiausios Vidurio ir Rytų Europoje pigių skrydžių bei mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 45 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 19 bazių ir siūlo 280 maršrutų, jungiančių 90 krypčių 35-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 1700 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2012 m. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 12 mln. keleivių.

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių finansiniams metams, kurie baigėsi 2013 m. kovo 31 d. („FY 2013”) ir šešiems mėnesiams iki 2013 m. rugsėjo 30 d. („H1 2014”). Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldova, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą