Transportas

Vokietijoje duris atvers naujas „Teijin“ padalinys „Teijin Automotive Center Europe“, leisiantis išplėsti koncepcines, projektavimo, prototipų kūrimo ir vertinimo galimybes

Šiandien bendrovė „Teijin Limited“ pranešė, kad vasario mėnesį Vokietijos Vupertalio mieste duris atvers bendrovės filialas „Teijin Automotive Center Europe GmbH” (TACE), kuris taps naująja bendrovės automobiliams skirtų kompozitų verslo techninių funkcijų baze. Čia bus įgyvendinama naujos kartos automobilių kompozitų gamybos koncepcija, atliekami projektavimo darbai, kuriami prototipai, atliekami vertinimai, rinkodaros ir techniniai tyrimai pasinaudojant „Teijin Group“ galimybėmis teikti daugialypius sprendimus naujos kartos transporto priemonėms.

Šiam pranešimui spaudai skirtą laikmeną galite peržiūrėti čia: https://www.businesswire.com/news/home/20200127005396/en/: https://www.businesswire.com/news/home/20200127005758/en/

Naujasis padalinys leis „Teijin“ sustiprinti ir pagerinti sprendimų kūrimo galimybes, sukurdamas stiprią bendradarbiavimo platformą „Teijin“ grupės automobiliams skirtų kompozitų bazėse Europos rinkoje. Tikimasi, kad šis bendradarbiavimas leis kiekvienoje bazėje paspartinti koncepcijų rengimo, projektavimo, prototipų ir technologinių sprendimų kūrimo procesus. Vėliau TACE sutelks dėmesį į rinkodaros ir tyrimų funkcijų plėtrą, siekdama įvertinti naujų technologijų kūrimo bei susijungimų ir įsigijimų galimybes, taip pat paspartinti bendradarbiavimą su Europos automobilių gamintojomis ir patenkinti didesnio projektavimo laisvės, produktyvumo ir ekonominio efektyvumo, taip pat svorio mažinimo ir tvirtumo reikalavimus. Tuo pačiu metu bendrovė pasinaudos galimybėmis įkurti automobiliams skirtų kompozitų techninių funkcijų plėtojimo bazes JAV ir Kinijoje, kad patenkintų šių rinkų poreikius ir nuolat stiprintų savo, kaip pasaulinės sprendimų tiekėjos, pozicijas.

Vadovaudamasi minėtomis iniciatyvomis, „Teijin“ planuoja, kad iki 2030 metų automobiliams skirtų kompozitinių medžiagų pardavimai pasieks maždaug 1,7 mlrd. eurų.

Automobilių pramonėje šiuo metu vyksta dideli pokyčiai pereinant prie autonominių, bendrų, elektrinių ir prie interneto prisijungiančių automobilių gamybos, todėl bendrovės nedelsdamos keičia savo verslo modelius, kad galėtų pasiūlyti daugiau lengvų ir daugiafunkcinių naujos kartos transporto priemonių. 2017 metais „Teijin“ įsigijo bendrovę „Continental Structural Plastics“ (CSP), kad taptų „pirmosios pakopos“ tiekėja, orientuota į daugiakomponentes automobiliams skirtas kompozitines medžiagas. CSP padalinys Prancūzijoje atidarys naują lakštinių kompozitų gamyklą. Be to, „Teijin“ įsigijo pirmaujančias automobilinių kompozitų tiekėjas „Inapal Plásticos“ Portugalijoje bei „Benet Automotive“ Čekijoje.

Pasinaudodamas šiais naujausiais žingsniais, „Teijin“ nusprendė dar labiau sustiprinti daugiakomponenčių medžiagų gamybą Europoje ir sklandžiai susieti savo automobilinių kompozitų bazių Europoje plėtros ir rinkodaros funkcijas, kad patenkintų automobilių gamintojų poreikius ateities transporto priemonių amžiuje.

Apie „Teijin“

„Teijin“ (TSE: 3401) – technologijas kurianti pasaulinė grupė, siūlanti pažangiausius aplinką tausojančius, saugos ir saugumo didinimo, nelaimingų atsitikimų padarinių švelninimo sprendimus tuo metu, kai pasaulyje vyksta spartūs demografiniai pokyčiai ir didėja dėmesys sveikatos apsaugai. Bendrovės pagrindinės veiklos sritys apima didelio efektyvumo pluoštų, tokie kaip aramidas, anglies pluošto ir kompozitų gamybą, sveikatos priežiūrai skirtus sprendimus, plėvelių, dervos ir plastiko apdorojimo sprendimus, poliesterio pluošto, gaminių perdirbimo ir IT sprendimus. Grupė valdo daugiau nei 170 įmonių ir turi apie 20 tūkst. darbuotojų 20-yje pasaulio šalių. Fiskaliniais metais, pasibaigusiais 2019 metų kovo 31 dieną, konsoliduoti grupės pardavimai siekė 888,6 mlrd. jenų (8,1 mlrd. JAV dolerių), o bendra turto vertė siekė 1 020,7 mlrd. jenų (9,3 mlrd. JAV dolerių). Kviečiame apsilankyti mūsų tinklalapyje www.teijin.com.

Originali pranešimo versija pateikta businesswire.comhttps://www.businesswire.com/news/home/20200127005758/en/

Parašykite komentarą