Nekilnojamas Turtas

Visuomenei bus pristatomi planuojamo naujo 480 kv. m pastato šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje projektiniai pasiūlymai

Šalia esamo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ Vilniuje planuojama statyti 480 kv. m vieno aukšto pastatą, kuris planuojamas dabar esančių laikinųjų statinių vietoje  ir pasiūlys naujas mažmeninei prekybai skirtas erdves.

Naująjį pastatą planuojama statyti tarp 4-ojo ir 6-ojo prekybos centro „Akropolis“ Vilniuje įėjimų. Numatoma, kad 480 kv. m ploto naujas pastatas bus skirtas prekybinės paskirties nuomojamoms patalpoms.

Šalia planuojamo naujo prekybos paskirties pastato bus įrengta vienuolika automobilio stovėjimo vietų, dvi iš jų numatomos su stotele elektromobilių įkrovimui, bei viena A tipo žmonėms su negalia skirta stovėjimo vieta.

Apie planuojamo naujo pastato statybos pradžią ir statybų terminus bus pranešama atskirai, pasibaigus oficialioms projektinių pasiūlymų viešinimo procedūroms, parengus projektą ir jo pagrindu gavus statybas leidžiantį dokumentą.

Su pastato projektinių pasiūlymų medžiaga galima susipažinti Vilniaus miesto savivaldybės internetiniame puslapyje: http://bit.ly/3HOFmj6

 Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, Latvijoje „Akropole Riga“ ir „Akropole Alfa“  Rygoje.

Pranešimą paskelbė: Ernesta Karalienė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą