Verslas

Viskas namams ir apie namus – paroda „Namų pasaulis 2023“ jau pirmąjį kovo savaitgalį

Artėjantis pavasaris – įkvepia naujiems užmojams, darbams, projektams. Norisi atsinaujinti, daugiau laiko skirti sodo ir lauko darbams, atsinaujinti savo namus, tobulinti, gražinti, remontuoti savo būstą, skirti daugiau dėmesio jaukumui ir interjerui, namų aplinkai. Pirmąjį kovo savaitgalį – kovo 3-5 dienomis – Kauno „Žalgirio“ arenoje, vyks jau tradicija tapusi paroda „Namų pasaulis 2023“, kuri lankytojus pakvies įsileisti į savo namus moderniausius inžinerinius sprendimus, aktualiausias interjero tendencijas, išskirtines idėjas Jūsų namams.

Atsinaujinanti energetika, nekilnojamojo turto pasiūlymai Lietuvoje ir užsienyje, interjeras – parodoje rasite tai ir dar daugiau

Šių metų parodoje „Namų pasaulis 2023, lankytojų lauks platus spektras prekių ir paslaugų, aktualių ir dar tik svajojantiems, ir jau tobulinantiems, gražinantiems savo svajonių būstą.

Parodos lankytojai pagrindinėje „Žalgirio“ arenos salėje vyksiančioje parodoje ras moderniausius atsinaujinančios energetikos sprendimus, idėjas namų interjerui, statybinių medžiagų, šildymo ir vėdinimo paslaugų tiekėjus. Parodos metu įrengtoje ekspozicijoje „NT alėja 2023“, lankytojų lauks nekilnojamojo turto pasiūlymai bei projektai Ispanijoje ir Lietuvoje, nemokamos konsultacijos finansavimo, įsigijimo klausimais. Namų parodos „Namų pasaulis 2023“ lankytojai, taipogi, galės apsilankyti ir specialiai įrengtoje interjero sprendimų ekspozicijoje „Kodas: „Interjeras 2023“, kurioje bus galima pamatyti moderniausius būsto interjero, baldų, apšvietimo sprendimus, įsigyti jaukumą kuriančias detales Jūsų namams.

Nemokami renginiai lankytojams: konferencija „Gervė“, Kauno viešieji projektai ir nekilnojamojo turto perspektyvos, diskusija apie pokyčius statybų srityje

Paroda „Namų pasaulis 2023“ – tai bene geriausia proga susipažinti su patraukliausiais ir moderniausiais statybų projektais, pasisemti įkvėpimo išskirtiniams interjero sprendimams savo namams, sužinoti aktualiausias nekilnojamojo turto rinkos naujienas. Šių metų parodoje, visas tris parodos dienas, lankytojai turės progą sudalyvauti nemokamose konferencijose, renginiuose, seminaruose.

Kovo 3-iąją (penktadienį) lankytojai kviečiami į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamą, jau tradicija tapusią, konferenciją „Gervė 2023“. Šių metų konferencijoje – aktualiausi statybų reglamentavimo klausimai, energetikos politikos perorientavimas, Europos žalio kurso prioritetai – tvarumas, pagrįstas moderniomis, efektyviai išteklius naudojančiomis ir aplinką tausojančiomis technologijomis –  visi šie klausimai bus paliesti konferencijoje „Gervė 2023“. Renginyje pranešimą tema „Statybų sektorius 2023 metais: kuria kryptimi judėsime toliau“ skaitys LR Aplinkos ministras, Simonas Gentvilas.

Penktadienio renginių programoje, lankytojai galės ir daugiau sužinoti apie Kauno miesto investicijas į viešuosius projektus Kauno miesto savivaldybės vicemero Andriaus Palionio pranešime „Viešųjų investicijų projektai Kaune: dabartis, planai ir ambicijos“, išgirsti apie Kauno nekilnojamojo turto rinkos perspektyvas ir kaip iškylančius iššūkius paversti galimybėmis – tiesiai iš Mindaugo Kulboko, „Newsec“ tyrimų ir analizės grupės vadovo Baltijos šalyse lūpų. Parodos lankytojai, taipogi, seminaruose galės daugiau išgirsti apie būsimą lietuviškąjį Silicio slėnį Kaune – Aleksoto inovacijų pramonės parką (AIPP), Kauno ekonominės plėtros agentūros „Kaunas IN“ vadovo Tado Stankevičiaus pranešime.

Šeštadienio – kovo 4-osios – renginiuose, lankytojų lauks pristatymai apie naujausias šviestuvų tendencijas, saulės elektrinių naudą žmonėms ir aplinkai, moderniausias laistymo sistemas, sodo tvenkinių apsaugą. Šeštadienį pagrindinėje salėje įsikūrusioje pranešimų erdvėje vyks „Juda NT“ organizuojama diskusija tema „Besikeičiantys statybų reikalavimai Lietuvoje: ko tikėtis artimoje ateityje?“. Pirmojoje diskusijos dalyje, diskusijos dalyviai dalinsis žiniomis bei įžvalgomis apie artėjančius gyvenamųjų patalpų pridavimo reikalavimų pakeitimus. Antrojoje dalyje – bus diskutuojama apie pasikeitimus ir ribojimus, kuomet nekilnojamasis turtas statomas „ūkio būdu“. Diskusijos dalyviai – Olga Kazanavičienė, „Luminor” banko kredito produktų skyriaus vadovė, Rimas Adomaitis, „RA Studija” architektų biuro architektas, Justinas Valenta, „ProHaus” statybų įmonės projektų vadovas, Gilbertas Kinderevičius, „Newton Law” įmonės teisininkas, Juras Sadauskas, diskusijos vedėjas, NT pardavimų ekspertas.

Paroda „Namų pasaulis 2023“ nemokama neįgaliesiems, senjorams, lankytojams su POLA kortele bei vaikams (tik su suaugusiųjų priežiūra). Įsigyti bilietus į renginį galite ČIA arba „Žalgirio“ arenos kasose. Aktualiausia informacija apie parodą, renginius bei dalyvius – parodos.lt.

Pranešimą paskelbė: Ilma Gibavičienė, UAB „Ekspozicijų centras”

Parašykite komentarą