Studijos

VILNIUS TECH Kūrėjų festivalis pasitiko naujuosius mokslo metus

Rugsėjo 1-ąją Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) studentams ir visai akademinei bendruomenei surengė įspūdingą naujų mokslo metų pradžios šventę. Svarbiausiu šventės akcentu tapo Kūrėjų festivalis, kurio metu dalyviai įsitraukė į originalias pramogas ir mėgavosi puikia muzika.

Oficiali šventės dalis prasidėjo VILNIUS TECH Centriniuose rūmuose, Saulėtekyje. Universiteto rektorius prof. Romualdas Kliukas, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei studentų atstovybės prezidentė Paula Valaitytė tarė sveikinimo žodį, vyko meno kolektyvų pasirodymai bei studentų imatrikuliacija.

„Nebijokite būti smalsūs, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus, o iš padarytų klaidų mokytis kasdien. Tai naujas etapas jūsų gyvenime. Nepamirškite iš jo pasisemti drąsos, kūrybiškumo ir ryžto, siekiant žinių ir jų pritaikymo kuriant prototipus ir inovacijas“, – šventės metu sakė VILNIUS TECH rektorius.

A. Armonaitė studentams palinkėjo trijų dalykų. Pirmiausiai, imti iš universiteto viską, ne tik lankyti paskaitas ir semtis žinių, bet ir dalyvauti kitose universiteto veiklose. Tai pat būti drąsiais ir mąstyti kritiškai, dėstytojų klausti nepatogių klausimų ir nenustoti kurti. „Galiausiai, mėgaukitės šiuo miestu, jis yra nuostabus, jame daug gamtos, kultūros ir galimybių. Čia kuriama ne tik istorija, bet ir ateitis. Mylėkite šį miestą“, – pabrėžė ekonomikos ir inovacijų ministrė.

Studentų atstovybės prezidentė P. Valaitytė patarė studentams iš universiteto pasiimti viską, kas įmanoma, džiaugtis studentavimo metais, nebijoti būti aktyviais bendruomenės nariais, o svarbiausia – suprasti, kad klysti yra normalu.

Kūrėjų festivalį vainiko koncertai „LinkMenų fabrike“

Vakare šventė persikėlė į Kūrybiškumo ir inovacijų centrą „LinkMenų fabrikas“, kuriame netrūko įvairių pramogų – vyko turistų ir sporto ir meno klubo veiklos, „Vilnius sveikiau“ protmūšis, buvo rodomos krepšinio varžybos. Susirinkusieji galėjo pasidaryti momentines nuotraukas, vyko ir kūno puošyba.

„LinkMenų fabrikas“ ir Antano Gustaičio aviacijos instituto (AGAI) atstovai festivalio dalyviams vykdė ekskursijas, kurių metų supažindino su vykdomais projektais ir galimybėmis prie jų prisijungti.

Vakarui įpusėjus festivalio dalyvius džiugino puikūs VILNIUS TECH studenčių Gabijos Lukrecijos Petrauskaitės ir Akvilės Urbonavičiūtės pasirodymai.

VILNIUS TECH Kūrėjų festivalį vainikavo energingi grupių „Velvet“ ir „Sisters on Wire“ koncertai, kurių metu studentai ir kiti susirinkusieji turėjo puikią galimybę atšvęsti naują mokslo metų pradžią, susipažinti vieni su kitais ir pasiruošti kurti rytojų, grįstą mokslu ir inovacijomis.

Pranešimą paskelbė: Neda Černiauskaitė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą