Verslas

Vilniuje oficialiai atidarytas “The British School of Vilnius” mokyklos kompleksas

Vilniaus miesto inovacijų parke oficialiai atidarytas naujojo „The British School of Vilnius“ tarptautinės mokyklos kompleksas. Net 12 tūkst. kv. m plote įsikūrusios mokyklos atidarymo simbolinę juostelę perkirpo ir Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje J. E. Brianas Olley HM. 

„Nėra nieko svarbesnio už vaikus ir jų teisę mokytis. Tokie įspūdingi projektai ne tik priartina švietimo ir gamtos sąvokas, bet ir įkvepia mus dar stipriau tikėti ateities kartomis ir jų pasiekimais“, – pažymėdamas šios mokyklos reikšmę kalbėjo ambasadorius.

Dirbtinio intelekto sukurta kalba svečius pralinksminęs mokyklos vadovas Andrew Prosser, pažymėjo, kad žmogiškumas išmaniaisiais laikais – ypatingai svarbi pamatinė vertybė. Tik jos dėka, įmanoma įgyvendinti ambicingus planus. „Buvote visai maži, pradėję lankyti šią mokyklą, o dabar esame vienodo ūgio“, – lygiuodamasis su savo mokiniais kalbą tęsė mokyklos vadovas. Pasak jo, nors „The British School of Vilnius“ veikia jau daugiau nei ketverius metus, šio naujo jos komplekso užbaigimas yra rekordiškai greitas. 

Kad ši Vilniuje įsikūrusi britų mokykla yra pirmaujanti pasaulyje patvirtino ir COBIS generalinis direktorius Colinas Bellas. Ekskursijos metu po klases, muzikos, sporto bei kūrybos erdves, jis pažymėjo, kad tai išties unikali galimybė po vienu stogu gauti tokį visapusišką aukščiausios kokybės tarptautinį išsilavinimą. 

Iškilmingame atidarymo renginyje taip pat dalyvavo Vilniaus miesto vicemerė Donalda Meiželytė bei vicemeras Arūnas Šileris,  BaltCap infrastruktūros fondo partneris Simonas Gustainis, VšĮ Northtown Vilnius vadovas Gediminas Pauliukevičius, Amerikos ambasados Lietuvoje atstovai, mokyklos bendruomenė bei daugelis kitų garbingų svečių.

Naujasis mokyklos kompleksas, įsikūręs Vilniaus miesto inovacijų ir pramonės parko teritorijoje buvo plėtojamas remiant BaltCap infrastruktūros fondui. Pats įstaigos pastatas užima 4,3 tūkst. kv. m. Mokykla savo bendruomenei pasiūlys uždarą baseiną, sporto salę su pilno dydžio krepšinio aikštele, lauko sporto ir futbolo aikštyną, specialią žaidimų aikštelę ankstyvojo amžiaus vaikams, modernias gamtos mokslų ir technologijų laboratorijas. Planuojama, kad komplekse mokysis apie 400 vaikų ir dirbs 50 mokytojų.

„The British School of Vilnius“ tarptautinė mokykla Vilniuje atsidarė 2019 metais, ir yra pirmoji britų mokykla Lietuvoje. Šiuo metu čia mokosi 15 tautybių mokiniai.

NUOTRAUKŲ GALERIJA: https://wetransfer.com/downloads/69b42ada327d446ee9cc0f537de4226e20231115062920/26477a10abd2d46b61a4181e403955a920231115063002/520d62

Pranešimą paskelbė: Vykintė Budrytė, We are marketing, UAB

Parašykite komentarą