Įvairenybės

„Vilniaus šilumos tinklai“ ketina stabdyti narystę Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijoje

Šilumos ir karšto vandens paslaugas Vilniaus miesto gyventojams tiekianti AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT) svarsto galimybę stabdyti narystę Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijoje (LŠTA). Tokio sprendimo ketinama imtis nesulaukus aktyvesnių asociacijos veiksmų ir spartesnio svarbių sprendimų įgyvendinimo.
„Matome, kad šilumos ūkyje yra daug spręstinų klausimų, tad norisi didesnio proveržio, aktyvesnių asociacijos veiksmų ir pokyčių. Kadangi „Vilniaus šilumos tinklai“ neturi atstovo asociacijos Taryboje, bendrovės galimybės  inicijuoti pokyčius yra labai ribotos, o dabartinė asociacijos padėtis ir veikla, mūsų akimis, tikrai yra tobulintina“, – sako VŠT generalinis direktorius Mantas Burokas.
Birželio pradžioje vykusiame LŠTA Tarybos posėdyje buvo diskutuojama apie aktyvesnį VŠT įsitraukimą į asociacijos veiklą ir galimybes peržiūrėti Tarybos narių sudėtį. Taip pat pažymėta, kad dabartinis Tarybos pirmininkas, kuriuo buvo išrinktas UAB „Vilniaus energija“ atstovas, šiuo metu neatitinka skyrimo sąlygų, nes nuo šių metų kovo 29 d. „Vilniaus energija“ neturi licencijos šilumos ir karšto vandens tiekimo veiklos vykdymui. Posėdyje buvo sutarta artimiausiu metu operatyviai svarstyti klausimus dėl Tarybos nario perrinkimo ir inicijuoti visuotinį LŠTA narių susirinkimą, tačiau iki birželio pabaigos jokių veiksmų nebuvo imtasi.
„Kreipėmės į asociaciją su pakartotiniu prašymu imtis veiksmų ir įgyvendinti birželio pradžioje priimtus Tarybos sprendimus, tačiau, jei nesulauksime reakcijos, nebematome prasmės toliau būti asociacijos nare“, – sako M. Burokas. 
Lietuvos šilumos tiekėjų asociacija veikia nuo 1998 m. Tai savanoriška šilumos tiekimo įmonių, organizacijų ir kitų asocijuotų energetikos struktūrų bei šilumos tiekimo srityje veikiančių atskirų subjektų interesus atstovauti turinti organizacija. VŠT asociacijos nare tapo 1998 m.
Centrinio šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas Vilniaus gyventojams ir įmonėms VŠT vėl teikia nuo šių metų kovo 30 d. , pasibaigus šilumos ūkio nuomos sutarčiai, pagal kurią pastaruosius 15 metų šią veiklą vykdė UAB „Vilniaus energija“.

Pranešimą paskelbė: Edita Sirutienė, AB „Vilniaus šilumos tinklai“

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą