Įvairenybės

Vilniaus Naujininkuose – nauja 37-oji lietuviško tinklo "Express Market" parduotuvė

Spalio 28 d. prekybos tinklas „Express Market“ atidarė naują, jau 37-tąją tinklo parduotuvę Vilniuje, Naujininkuose, Pelesos gatvėje, prie Skvero. Parduotuvėje ypač skubantys galės ne tik išsirinkti iš plataus įvairių prekių ir šviežio maisto asortimento, tačiau patogiai apsipirkti ir su augintiniu.

Parduotuvė Naujininkuose, Pelesos g. 27 duris atvėrė spalio paskutinį penktadienį, siūlydama lankytojams specialias nuolaidas sezono prekėms. Atidarymo dieną vaišino šviežiais vaisiais, dalijo saldumynus. Apsipirkusieji tiek atidarymo dieną, tiek visą savaitę vis dar gali išsirinkti iš staigmenų – ledų, bandelių ir medžiaginių pirkinių krepšių. Pasak „Express Market“ Marketingo skyriaus vadovės, prekybos tinklas pasirinko atidaryti parduotuvę šiame rajone siekiant, kad Pelesos, Tyzenhausų ir Dzūkų g. ir aplinkinių kvartalų gyventojai turėtų galimybę patogiai apsipirkti arti namų.

„Express Market“ parduotuvių šūkis – „Taupantiems laiką“, dėl šios priežasties skubantiems lankytojams papildomai įrengta savitarnos kasa. Parduotuvėje greitai ir nemokamai galima čia pat pasišildyti įsigytą užkandį. Klientams teikiamos ir kitos svarbios kasdienės paslaugos: apsilankymo parduotuvėje metu, kasoje galima patogiai išsigryninti pinigų, sumokėti komunalinius mokesčius, pasipildyti telefono sąskaitą, įsigyti loterijos bilietų.

„Naujoje parduotuvėje Naujininkų gyventojai galės pasirūpinti būtiniausiais pirkiniais – buities prekėmis ir šviežiais maisto produktais: pienu, duona, žalia mėsa. Klientams taip pat siūlome platų, kokybišką vaisių ir daržovių asortimentą, o skubantys lankytojai galės įsigyti užkandžių, pusgaminių ir šviežių sulčių“, – pasakojo tinklo atstovė Inga Austynaitė-Rimkė.

Vietiniai gyventojai  jau džiaugiasi ir patogiu „Express Market“ parduotuvės taromatu, kurio dėka jiems nebereikės vežti taros į tolimesnius pridavimo punktus. Klientų patogumui, greta parduotuvės pastatyti ir siuntų paštomatai.

Naujininkų „Express Market“ lauks lankytojų kiekvieną dieną nuo 8 iki 22 val.. Klientų patogumui greta parduotuvės nemokama erdvi ir patogi automobilių stovėijmo aištelė ir vos 20 žingsnių nuo pelesos 58-to numerio autobuso maršruto stotelės.

Pranešimą paskelbė: Inga Austynaitė-Rimkė, UAB „Kilminė”

Parašykite komentarą