Politika ir teisė

Vilniaus mero atstove spaudai dirbs R. Marčėnaitė

Vilniaus mero atstove spaudai dirbs R. Marčėnaitė 

Į privatų sektorių dirbti išeinantį Vilniaus mero atstovą spaudai Karolį Vaitkevičių šioje pozicijoje nuo šiandien keičia Rusnė Marčėnaitė – ilgametę patirtį sukaupusi žiniasklaidos profesionalė, dirbusi dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnale „TV antena“, žurnalo „Statyba ir architektūra“ redaktore, buvusi žurnalo IQ vyr. redaktoriaus pavaduotoja. Pastaruosius kelerius metus R. Marčėnaitė dirbo Vilniaus miesto savivaldybės Rinkodaros ir komunikacijos skyriuje. 

„Vilnius augina talentus. Džiaugiuosi, kad prie mano patarėjų komandos prisijungia naujų iššūkių nepabūgusi Rusnė – jai savivaldybės virtuvė ne nauja, tad esu įsitikinęs, kad labai sklandžiai įsilies į komandą ir darbus. Karoliui linkiu sėkmės – pastaruosius pusę metų Vilniuje ir apie Vilnių viešojoje erdvėje vyko tiek, kad užtektų ir keleriems metams. Ačiū, kad dirbo kartu išties intensyviu laikotarpiu“, – sako Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
 
R. Marčėnaitė mero komandoje bus atsakinga už bendravimą su žiniasklaida, strateginių miesto krypčių viešinimo kampanijų planavimą. 

„Esu atvira pokyčiams, nes jie augina. Džiaugiuosi prisijungdama prie veržlios mero suburtos komandos, taip pat ir galimybe talkinti buvusiems kolegoms žurnalistams. Puikiai suprantu tikslus, koks turi būti Vilnius – drauge, tikiu, ir toliau pasakosim apie unikalų Vilniaus metodą – vilniečiai didžiuojasi, Lietuva ima pavyzdžiu, užsienis lygiuojasi. Laukia neabejotinai intensyvus ir įdomus laikas“, – sako naujoji Vilniaus mero atstovė spaudai R. Marčėnaitė.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Pranešimą paskelbė: Irmantas Kuzas, Vilniaus miesto savivaldybė

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą