Įvairenybės

VERT suderino UAB Kretingos šilumos tinklų investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB Kretingos šilumos tinklų 2019 metais atliktą investiciją, kurios bendra vertė – 16,3 tūkst. Eur, bei anksčiau  suderintos investicijos faktinę vertę. Investicijos finansuojamos bendrovės nuosavomis lėšomis.

Bendrovė 2019 metais įsigijo šilumos tiekimo veikloje naudojamo ilgalaikio turto – saugos, kontrolės įrangą, siurblių, kompiuterių ir kt. už 16,3 tūkst. Eur.

Bendrovei įgyvendinant biokuro sandėlio stogo keitimo darbus, atsirado iš pradžių projekte nenumatytų darbų. Tai lėmė, jog investicijos vertė išaugo 79,26 tūkst. Eur. Siekiant, kad statinys atitiktų darbo saugos ir priešgaisrinės saugos reikalavimus, sandėlio sienų mediniai profiliai buvo pakeisti plieniniais, sienos padengtos naujais skardos lakštais, įrengta požeminė lietaus kanalizacija su šuliniais, nauja elektros instaliacija ir priešgaisrinė saugos signalizacija.

Investicijos leis užtikrinti patikimą ir saugų šilumos tiekimą UAB Kretingos šilumos tinklų aptarnaujamiems vartotojams.

Išsamiai susipažinti su VERT 2020-11-19 posėdžio medžiaga galite ČIA. 

Pranešimą paskelbė: Aurelija Maciūtė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą