Įvairenybės

VERT suderino UAB „Joniškio vandenys“ investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Joniškio vandenys“ investicijas, kurių bendra vertė apie 100,58 tūkst. Eur.

Bendrovė per 2020 m. įrengė giluminį gręžinį Blauzdžiūnų gyvenvietėje, nes senasis gręžinys buvo privačioje namų valdoje, neatitiko reikalaujamų sanitarinių apsaugos zonų.

Bendrovė rekonstravo nuotekųtinklus Joniškiorajone: renovuoti 253m. susidėvėjusių slėginių nuotekų tinklų.

Nutiesė vandentiekio tinklus Joniškio mieste Medžiotojų g. (15,02 m), V. Kudirkos g. (15,76 m) ir Nameisio g. (72,89 m.). Prijungti 3 gyvenamieji namai. Kriukų mstl. prie vandens ir nuotekų tinklų prijungtas socialinis būstas, nutiesta po 155 m. vandentiekio ir nuotekų tinklų, prisijungė 2 butai.

Atlikta Mindaugių nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija. Buvo atliekama aeracinės sistemos rekonstrukcija dėl valytų nuotekų išleidžiamos kokybės užtikrinimo.

Taip pat rekonstruotas Stupurų kaime esantis vandens gerinimo  įrenginys, nes senieji vandens filtrai buvo susidėvėję ir nebeišvalė vandens iki higienos normos reikalavimų (buvo viršijamas sulfatų kiekis). Investicijos leis užtikrinti saugų ir patikimą vandens tiekimą ir nuotekų valymą UAB „Joniškio vandenys“ aptarnaujamiems vartotojams.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-05-27 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą