Įvairenybės

VERT suderino AB „Smiltynės perkėla“ maksimalią reguliuojamos veiklos pajamų sumą

Siekiant, kad keleivių ir transporto priemonių perkėlimas per Kuršių marias būtų pagrįstas būtinosiomis sąnaudomis, užtikrinant saugų bei laiku kėlimąsi keltu, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją reguliuojamos veiklos maksimalią metinę pajamų sumą – 5 226 tūkst. Eur.

VERT suderinus AB „Smiltynės perkėla“ reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą, atitinkamai bendrovė apskaičiuos ir patvirtins galutinius keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją tarifus.

Primename, kad VERT 2021 m. gegužės 13 d. posėdyje nederino AB „Smiltynės perkėla“ maksimalios reguliuojamos veiklos pajamų sumos, nes ji buvo apskaičiuota nesilaikant būtinųjų sąnaudų principo.

AB „Smiltynės perkėla“ privalo suderinti su VERT reguliuojamos veiklos maksimalią pajamų sumą, pagal kurią bendrovė apskaičiuoja ir tvirtina galutinius keleivių ir transporto priemonių perkėlimo keltais per Kuršių marias (per Klaipėdos valstybinio jūrų uosto akvatoriją) į (iš) Kuršių neriją tarifus.

 AB „Smiltynės perkėla“ maksimali veiklos pajamų suma perskaičiuojama kasmet, siekiant užtikrinti, kad keleivių ir transporto priemonių perkėlimo per Kuršių marias tarifai būtų pagrįsti būtinosiomis sąnaudomis.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-05-21 posėdžio medžiaga galite čia.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą