Verslas

Verslo dovanos verslininkams

Ką padovanoti savo verslo partneriams įvairiomis progomis? Jie dažniausiai dirba biure, todėl realiausia dovanoti tai, kas praverstų kasdieniniame darbe ir rastų tinkamą vietą ant darbo stalo. Laisvalaikio ir namų reikmenys paprastai dingsta namuose, o verslui dovanotos dovanėlės lieka ant stalo ir ten sulaukia daugiau žvilgsnių. Juk tai viena iš verslo dovanų paskirčių.

Rašiklių laikiklis su laikrodžiu

Tokia dovana yra gana praktiška – laikrodis visada rodo laiką, o ir įvairiems rašikliams vietos reikia. Į tokią smulkmeną ant darbo stalo žiūrima gana dažnai, todėl visa tai matys ne tik verslininkas, kuriam tokia dovana atiteks, bet ir į jo kabinetą užsukantys žmonės. Reikia tik surasti matomiausią vietą logotipui ir užrašui.

Metaliniai rutuliai meditacijai

Verslininko darbas – kupinas streso, tad priemonė stresui suvaldyti yra puiki dovana. Metaliniai rutuliai, sukami rankoje, atsitrenkdami vienas į kitą leidžia malonius ir raminančius garsus, todėl šis žaisliukas tiks bet kuriam verslininkui. Nereiktų maišyti su anti-streso kamuoliukais, kuriuos galima spaudyti. Jie sugeria agresiją, tačiau neskatina nusiraminimo ir meditacijos.

Metaliniai rutuliukai yra padedami ant medinio stovelio. Ant jo galima išgraviruoti logotipą arba norimą užrašą. Ant pačių kamuoliukų užrašai nededami.

USB atmintinė su kodu

USB atmintinės naudojamos gana retai, tačiau jos turi būti saugios ir stilingos. Dėl stiliaus sprendimų visada galima rasti originalių USB atmintinių. Bet kaip su saugumu? Dabar populiarėja specialios USB atmintinės, kurios išimamos iš apsauginio rėmo tik suvedus tam tikrą kodą. Jei kodas neteisingas, USB atmintine pasinaudoti tiesiog negalima fiziškai. Prie tokios USB atmintinės yra ir odinis dirželis. Juo galima atmintinę tvirtinti prie raktų pakabuko. Yra ne viena tokių „kripto“ USB rūšis – sendinto metalo ar plastikiniai.

Kišeninis daugiafunkcinis peiliukas

Kartais sėdint biure prireikia ir atsuktuvo, ir dildės, ir veržliarakčio. Dažniausiai biure įrankių nėra, todėl tam tikrus daiktus taisyti tenka namuose. Čia labai praverstų multifunkcinis peiliukas, kuriame atlenkti galima daug įrankių. Kai kurie turi net šaukštą jau nekalbant apie pjūklą ar ylą. Tokio peiliuko korpusas yra metalinis, todėl ant jo nesunkiai galima klijuoti lipdukus su logotipais arba graviruoti.

Senoviškas radijo imtuvas – Bluetooth kolonėlė

Dar vienas stilingas aksesuaras ant verslininko stalo. Aišku, jis lengvai prijungiamas prie telefono ir gali paleisti kur kas kokybiškesnį garsą. Taip pat jame veikia radijas, tad ypač tiks tiems verslininkams, kuriems patinka muzikinis fonas darbo metu.

Radijo imtuvai yra ne tik retro formų, bet ir šiuolaikiški.

Šios verslo dovanos verslininkams gali būti dovanojamos bet kuria proga. Kai kurios nėra labai brangios, tad galima pasidaryti ir daugiau saviems darbuotojams.

NaudotosKnygos.lt

One Comment

  • Augutis

    Kadangi mano žmona savo verslą dažniausiai reguliuoja prie kompiuterio. Nupirkau jai naują biuro kėdę. Sena jau buvo išklerusi ir ji pastoviai skūsdavosi nugaros skausmais. Šia dovana ji buvo labai patenkinta. Tikrai puiki dovana žmogui dirbančiam prie kompiuterio admodum.lt

Parašykite komentarą