Sportas

„Velomaratonas“ ir partneriai pasirūpins, kad Lietuvoje atsirastų dar vienas riedlenčių parkas

Patinka istorijos su laiminga pabaiga? Panaši praėjusiais metais nutiko Raudondvario bendruomenei. Kauno rajono miestelis tapo mažiausiu Lietuvoje, „uždirbusiu“ riedlenčių parką. Jį raudondvariečiai laimėjo „Velomaratone“. Užsispyrė, dalyvavo iššūkyje, surinko gausiausią komandą, artimiausius varžovus aplenkė dešimteriopai ir pasiėmė prizą, kurį įsteigė kompanija „Amway“.
Kodėl laimėjo Raudondvaris?
Pagrindinės šios istorijos herojės – aktyvios bendruomenės narės Rasa Semoškienė ir Jurga Petrauskienė. Jos pirmos Raudondvaryje pradėjo skleisti „Nutrilite“ konkurso žinią. „Iš lūpų į lūpas bei socialiniais tinklais. Netrukus atsirado aktyvių bendraminčių. Patikėjome, kad galime laimėti. O dėl pergalės irgi padarėme daug. Pavyzdžiui, vaikai pačių gamybos limonadą prie „IKI“ pardavinėjo „už tiek, kiek negaila“ – kad būtų už ką nuvažiuoti į Vilnių,“- su šypsena prisimena J. Petrauskienė.
„Tikrai pasijautėme bendruomene. Į sostinę važiavome įvairiu transportu, bet organizuotai. Įdomiausiai atrodė sausakimšas mikro autobusas, kuriuo į Vilnių keliavo 30 dviračių. Keliaudami žinojome, kad esame pagrindiniai kandidatai laimėti, tačiau važiavome ne prizo, o į šventę,”- pasakoja J. Petrauskienė.
Vilniuje raudondvariečiai laimėjo ne tik riedlenčių parką, bet ir specialų „Velomaratono“ globėjos LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės prizą – marškinėlius aktyviausiai bendruomenei. Jais J. Petrauskienė vilkėjo bene svarbiausiame šių metų Raudondvario renginyje – riedlenčių parko atidaryme.
Kaip riedlenčių parką laimėti šiemet?
Šiemet „Amway“ vėl ieško aktyviausios miesto bendruomenės. „Velomaratono“ partneris gausiausiai „Nutrilite“ iššūkio komandai dovanos riedlenčių parką, kurio vertė – 5000 JAV dolerių. Norintys pasivaržyti bendraminčius turėtų pradėti burti jau dabar, o registruojantis skiltyje „KOMANDOS PAVADINIMAS“ privalo parašyti „Nutrilite komanda” bei savo miesto pavadinimą (pvz., Nutrilite komanda Gargždai).
Didieji miestai šiame konkurse nedalyvauja – jis skirtas miestams ir miesteliams, turintiems ne daugiau kaip 50 000 gyventojų. Didesnių miestų gyventojai gali registruotis į bet kurio konkurso taisykles atitinkančio miestelio komandą ir taip jį paremti. Konkurso nugalėtoja taps ta „Nutrilite“ komanda, kuri suburs daugiausiai dalyvių. Miestą-nugalėtoją „Velomaratono“ organizatoriai paskelbs renginio uždarymo ceremonijoje.
Kompanija „Amway” jau ne pirmus metus prisideda prie aktyvaus jaunimo laisvalaikio plėtros Lietuvoje. Be riedlenčių parko Raudondvaryje, bendrovė paramą skyrė jaunimo centrui „Kablys”, kuris yra vienintelis ir didžiausias Lietuvoje uždaras ekstremalių sporto šakų parkas, buriantis sportuoti jaunus ir perspektyvius riedlentininkus, riedutininkus bei BMX dviratininkus.
Pastaraisiais metais apie 10 tūkstančių dalyvių suburiantis „Velomaratonas“ šįmet vyks rugpjūčio 21 dieną, sekmadienį, Vilniuje. Renginio startas ir finišas numatytas prie LR Seimo rūmų. Didžiausioje Baltijos šalių dviračių šventėje mėgėjams skirtas „ERGO mėgėjų“ važiavimas (pasirinktinai 10, 20 arba 30 km), vaikučiai mins „AKROPOLIO vaikų važiavime“ (2,4 km), treniruoti mėgėjai – „SEMI SPORT“ (50 km) grupėje, o profesionalai – „Toyota SPORT“ (100 km) važiavime.

Registracija į „Velomaratoną” mėgėjams ir vaikams nemokama.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą