Laisvalaikis

Vasarai gamtoje ir sodybose besiruošiantys žmonės internetu perka viską, net – biotualetus

Internetinėms parduotuvėms vasara prasideda toli gražu ne birželio 1-ąją ir netgi ne tada, kai termometro stulpelis perkopia +30 laipsnių Celsijaus. Savo laisvalaikį, atostogas ir darbus gamtoje bei sodybose planuojantys žmonės aktyviai dairytis reikiamų pirkinių šiltajam sezonui pradeda dar ankstyvą pavasarį ir internetu perka viską, netgi – biotualetus, rodo internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ pardavimų duomenys.

„Šį pavasarį sodo prekių pardavėme beveik keturis kartus daugiau negu praėjusiais metais – tai tikrai įspūdingas augimas. Ši tendencija, be kita ko, rodo ir tai, kad dabar internetu žmonės perka viską: ir itin smulkias prekes, pavyzdžiui, sėklas, ir pakankamai dideles – vejapjoves, nešiojamąsias žoliapjoves, įvairią kitą sodo techniką ir įrankius, šiltnamius, kompostavimo reikmenis, sodo dekoracijas, šviestuvus. Sodo darbams reikalingų įrankių ar kitų šios kategorijos prekių mūsų pirkėjai aktyviai dairosi jau nuo kovo. Susidomėjimas neatslūgsta iki pat vasaros pabaigos“, – komentuoja „Pigu.lt“ rinkodaros direktorė Giedrė Vilkė.

Besiruošiančius iškylauti labiausiai domina tradicinės prekės – internetinėje parduotuvėje jie apžiūrinėja ir perka palapines, miegmaišius, pripučiamus ir savaime prisipučiančius čiužinius, taip pat patogias, talpias kuprines, šašlykines, įvairų kitą iškylavimo inventorių.

„Vasara dar tik prasideda, o iškylavimui skirtų prekių šiemet jau pardavėme 70 proc. daugiau negu pernai. Be augančių pardavimų stebime ir kitą tendenciją: į išvykas gamtoje ar vasaros festivalius vykstantys žmonės noriai renkasi ir brangesnius, kokybiškesnius pirkinius, pavyzdžiui, virš 800 litų kainuojančias palapines. Visgi populiariausios išlieka palapinės, kainuojančios 200-400 litų. Dėl šios priežasties palapinių itin patraukliomis kainomis siūlome nuolat, be to, šiemet dar labiau išplėtėme jų asortimentą. Matome, kad toks mūsų sprendimas tikrai pasiteisina“, – apibendrina G. Vilkė.

Itin karšti gegužės pabaigos orai lėmė ir tai, kad per dvi paskutiniąsias mėnesio savaites „Pigu.lt“ pardavė tiek baseinų, kiek per praėjusių metų gegužės-birželio mėnesius kartu sudėjus.

Parašykite komentarą