IT naujienos

Vasara tik įsibėgėjo: geriausi vandeniui atsparūs „Samsung“ išmanieji

Įsigydami naują mobilųjį įrenginį dėmesį atkreipiame ne tik į jo techninius parametrus, kameros galimybes, bet ir vis dažniau suklustame išgirdę dviejų raidžių – IP – konfiguraciją. Tiesa tokia, kad neretai pasitaiko, kai išmanusis atsiduria baseine, jūroje ar jus užklumpa stiprus lietus. Būtent todėl daugelis gamintojų siūlo vandeniui atsparius išmaniuosius telefonus.

Turbūt daugelis žino, kad IP (Ingress protection) raidžių kombinacija reiškia daikto atsparumą aplinkos poveikiui – ar jis atsparus ir kaip gerai izoliuoja dulkes ir vandenį. Juk niekas nenori, kad jo išmanusis sugestų vos sušlapęs. Vasara dar tik įpusėjo, todėl jei ketinate įsigyti naują išmanųjį, siūlome penkis vandeniui atsparius „Samsung“ mobiliuosius telefonus.

„Galaxy S9“ ir „Galaxy S9+“

Šių metų vasario pabaigoje pristatyti naujausi flagmanai yra geriausias pasirinkimas tikriems „Android“ gerbėjams. Šie išmanieji turi labiausiai pažengusią kamerą, kuri puikiai pritaikyta besikeičiančiam bendravimo stiliui, kuomet vis daugiau tarpusavyje komunikuojame vaizdais ir filmukais.

Abiejų modelių kamerose integruota į vieną nuotrauką iki 12 kadrų sutalpinanti technologija „Dual Pixel“, dviguba diafragma (F1.5 – F2.4), o sulėtinto vaizdo video filmavimo funkcija užfiksuoja 960 kadrų per sekundę.

Technologijų bendrovė ir toliau į naujausius įrenginius diegia pažangiausias technologijas, kurias jau spėjo pamėgti vartotojai, todėl kaip ir ankstesni modeliai, naujausias kompanijos flagmanas turi aukščiausią atsparumo įvertinimą – IP68. Šių modelių korpusai visai nepraleidžia dulkių ir 1,5 metro vandens gylyje gali išbūti iki pusvalandžio. Šis standartas vartotojams leidžia fotografuoti ir filmuoti po vandeniu, taip išnaudojant visas pažangiausios kameros galimybes.

„Galaxy S8“ ir „Galaxy S8+“

2017 m. pavasarį vartotojams pristatytų flagmanų funkcionalumas bei išskirtinis dizainas buvo kuriamas remiantis bendrovės patirtimi ir tradicijomis. Abiejų modelių – 5.8 colių ir 6.2 colių – „Infinity Display” ekranas ir dizainas, pasižymintis itin siaurais krašteliais, sukuria lygų ir ištisinį paviršių be mygtukų ar giežtų kampų. To rezultatas – itin kokybiškas vaizdas be jokių trikdžių ir gerokai patogesnis įvairių užduočių atlikimas.

Šiuose flagmanuose yra įdiegta pažangi 8MP F1.7 išmanaus autofokuso priekinė kamera ir 12MP F1.7 „Dual Pixel“ galinė kamera, leidžianti išgauti aukštos kokybės, neišiliejusius vaizdus, esant net ir prastam apšvietimui.

Šie įrenginiai taip pat lengvai atlaiko įvairius ekstremalius išbandymus, nes palaiko aukščiausią IP68 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartą.

„Galaxy Note8“

Pirmasis „Note“ buvo pristatytas dar 2011 metais ir susilaukė simpatijų iš vartotojų, kuriems kokybiškas ekranas ir rašiklis „S Pen“ atrodė itin patrauklūs. Šis flagmanas pasižymi didesniu, nei ankstesni modeliai, „Infinity“ ekranu, patogiai telpančiu vienoje rankoje, rašikliu „S Pen“, leidžiančiu dar patogiau komunikuoti, ir aukštos kokybes nuotraukas fiksuojančia kamera.

Šis kompanijos telefonas yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems reikia įrenginio esančio tarp planšetinio kompiuterio ir verslo klasės išmaniojo. Įrenginys turi dvi 12 MP kameras su optinio stabilizavimo funkcija, didelės talpos atmintį, greitą procesorių bei jau minėtą „S-Pen“ pieštuką.

Vartotojai savo „Note8“ gali neštis ir naudotis bet kur, nes šis išmanusis bei specialus rašiklis turi IP68 standartą, todėl yra atsparūs tiek vandeniui, tiek ir dulkėms.

„Galaxy A8“

Šis vidutinės klasės išmanusis savo parametrais nenusileidžia ir pasižymi kompanijos telefonams flagmanams būdingomis savybėmis: dviguba priekine kamera, dideliu „Infinity Display“ ekranu, stilingu ir ergonomišku dizainu.

„Galaxy A8“ yra taip pat įvertintas IP68 reitingu, yra atsparus dulkėms ir drėgmei, tad vartotojo nesustabdys jokie aptaškymai vandeniu ar lietus. Su dviguba priekine šio išmaniojo kamera po vandeniu galima net fotografuoti asmenukes.

Tačiau būtina įsiminti, kad norėdami pratęsti prietaiso tarnavimo laiką, po bet kokio kontakto su vandeniu jį reikia nuplauti švariu vandeniu ir nušluostyti mikropluošto audeklu. Taip pat vartotojai turėtų įsidėmėti, kad šis vidutinės klasės išmanusis nėra apsaugotas nuo stipraus lietaus ir didelių apliejimų vandeniu.

Parašykite komentarą