Verslas

Varle.lt atidarė pirmąją Baltijos šalyse „ShowRoom“ parduotuvę

Šeštadienį, gegužės 19 d., Vilniuje Ukmergės g. 241 buvo atidaryta didžiausia Varle.lt, kuri yra pirmoji „ShowRoom“ koncepcijos parduotuvė Baltijos šalyse.

Šeštadienio rytą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi į naujos Varle.lt parduotuvės atidarymą Ukmergės g.241, kur jų laukė daugybę prekių už pusę kainos ir malonios dovanėlės. Ant naujo pastato besipuikuojantis Varle.lt logotipas kartu su žinomų kitų prekės ženklų logotipais: „Samsung“, „Lenovo“, „Xiaomi“, „Bosch“ yra nestadantartinis sprendimas, o priežastis čia slypi naujoje, pirmoje tokio formato – „ShowRoom“ koncepcijos parduotuvėje Baltijos šalyse. „Per atidarymą mūsų „ShowRoom“ sulaukė apie 4000 lankytojų. Kalbant apie pardavimus atidarymo dieną – jie gerokai viršijo mūsų lūkesčius, nes apimtys siekė kitos mūsų parduotuvės mėnesinius pardavimus“, – atidarymo rezultatus komentuoja Varle.lt komercijos direktorius Marius Butauskas.

Tikėjimas tuo, kad ateities elektroninės prekybos  sėkmės paslaptis yra fizinių ir elektroninių parduotuvių sinergija yra pagrindinė priežastis to, kad e-prekybininkai investuoja į fizinių taškų atidarymą. Žmonėms vis dar patinka galimybė ateiti į fizinę parduotuvę, apžiūrėti ir išbandyti prekes, pasitarti ir pasiderėti dėl kainos ir žinoma, nemokėti už pristatymą. Mums labai svarbu, kad Varle.lt klientai apsipirkdami mūsų parduotuvėje ne tik patenkintų savo poreikius, bet ir turėtų malonią apsipirkimo patirtį, gautų profesionalias rekomendacijas ir patarimus. Varle.lt internetinė parduotuvė turi vieną didžiausių ir plačiausių prekių asortimentų Lietuvoje. Tiesiogiai dirbame su daugelių populiarių gamintojų ir oficialiais bei autorizuotais jų produkcijos tiekėjais, nuolat ieškome partnerių visoje Europoje ir ne tik, tam, kad galėtume pasiūlyti mūsų klientams plačias galimybes rinktis tiek iš produktų, tiek iš kainos segmentų. Ilgametė mūsų patirtis parodė, kad dar yra labai didelė žmonių grupė, kuri mieliau prekes perka vietoje, net jei jos kartais ir kainuoja brangiau. Ir savaime suprantama, žmonėms nepatinka laukti, ypač jei tai susiję su paskutinės minutės dovanų pirkimu. Dėl šitos priežasties atidarėme „ShowRoom“ parduotuvę su 350 m2 ekspozicijos plotu ir papildomu 300 m2 sandėliu ir nuo šiol turime galimybę pasiūlyti klientams apžiūrėti, išbandyti ir įsigyti vietoje naujausius ir populiariausius prekių modelius internetinėmis kainomis bei greičiau realizuoti vietinius užsakymus, – apie naujos kartos „ShowRoom“ parduotuvę pasakoja Varle.lt direktorius Marius Butauskas.

Naujoje Varle.lt „ShowRoom“ parduotuvėje skirtas ypatingas dėmesys populiariems elektronikos ir buitinės technikos prekių gamintojams: „Samsung“, „Bosch“, „Lenovo“, „Xiaomi“ ir t.t. Čia organizuotos ne šiaip specialios ekspozicijos lentynos, bet atskiros zonos, tarsi gamintojų mini-parduotuvių salelės Varle.lt parduotuvės erdvėje. Įrengta „Xiaomi“ produktų zona yra pirmoji oficiali tokio tipo zona Baltijos šalyse.

Vilniuje – net trys Varle.lt taškai

Dabartinis atsiėmimo punktas adresu Žukausko g. 41 veiks ir toliau, tačiau bus renovuotas, dėl ko bus visiškai pakeista šios parduotuvės koncepcija. Nuo šiol Vilniuje veikia net trys prekių atsiėmimo taškai: „ShowRoom“ – Ukmergės g. 241, S. Žukausko g. 41 (Šiaures miestelis) bei A.Tumėno g. 4 (Vilniaus Vartai).

Pranešimą paskelbė: Marius Butauskas, UAB „VARLĖ“

Parašykite komentarą