Sportas

V. Musvydaitei gimtadienio tortą „Velomaratone“ įteikė profesionalų lenktynes laimėjęs T. Vaitkus

Gimtadienis ofise skamba nuobodžiai? O jei ofisas – visas „Velomaratonas“? Būten didžiausioje Lietuvos dviračių šventėje sekmadienį (08.23) savo gimtadienį paminėjo renginio vedėja Vlada Musvydaitė. Ant scenos pakviesta TV laidų vedėja iš netikėtumo nuraudo, mat didžiulį organizatorių iškeptą tortą jai įteikė „Velomaratono“ profesionalų važiavimą („Toyota SPORT”) laimėjęs dviratininkas Tomas Vaitkus.
Grupei „Subtilu-Z” grojant šventinius akordus, buvusi lengvaatletė pakvietė gauta dovana pasivaištinti visus „Velomaratono” smaližius.
„Labiausiai nerealu buvo tai, kad norinčių torto atsirado. Drąsiausi buvo vaikučiai, tačiau vėliau išdrąsėjo ir mėgėjų važiavimo dalyviai. Paragavę torto jie sėdo ant dviračių trasoje kalorijas sudegino,“- juokavo V. Musvydaitė.
Kiek anksčiau žinoma moteris pasakojo, jog pernai gimtadienį šventė lėktuve. Gimtadienio proga „Sporto biržos“ įkūrėja net iššoko parašiutu.
„Dažnai gimtadienius švenčiu neįprastai, bet su kone 10 tūkstančių dviratininkų savo šventę minėjau pirmą kartą,“- įspūdžiais dalinosi V. Musvydaitė.
Sekmadienį arterinėmis Vilniaus gatvėmis vykusiame dviračių renginyje pirmą kartą dalyvavo ir Vlados vaikai. „Tad ne man vienai „Velomaratonas“ tapo švente. Vaikučiams ši diena irgi buvo didelė bei svarbi,“- sakė moteris.

V. Musvydaitė gimtadienį minės „Velomaratono“ scenoje
V. Musvydaitė gimtadienį minės su keliais tūkstančiais dviratininkų
„Pernai gimtadienį švenčiau lėktuve. Trijų kilometrų aukštyje uždegė žvakutę, o kai pakilome dar kilometru aukščiau, iššokau su parašiutu. Turiu net tai liudijantį dokumentą. Dažnai gimtadienius švenčiu neįprastai, bet su kone 10 tūkstančių dviratininkų savo šventę minėsiu pirmą kartą,“- pasakoja V. Musvydaitė.
Kaip pridera, gimtadienyje su Vlada bus artimiausi žmonės. Į didžiausią Lietuvos dviračių šventę moterį atlydės vaikai ir tėveliai.
„Labai smagu, kad „Velomaratone“ važiuos mano vaikai. Šiandien visi kartu atsiėmėme dalyvių numerius. Vaikai tokioje šventėje važiuos pirmą kartą, jiems diena irgi bus labai didelė ir svarbi. Į „Velomaratoną“ taip pat atvyks mano tėvai. Džiaugiuosi, kad mano gimtadienis prasidės su tiek daug žmonių ir su tokia gera energija,“- mintimis dalinasi „Sporto biržos“ įkūrėja.
„Velomaratono“ organizatoriai prie Vlados ant scenos pakvies visus tądien švenčiančius gimtadienį. Jų lauks didelis tortas, norų galvojimo bei žvakučių pūtimo ceremonijos ir viską vainikuosianti improvizuota fotosesija.
Renginio organizatoriai primena, jog sportininkams ir pusiau profesionalams skirti „Toyota SPORT“ (100 km) ir „SEMI SPORT“ (50 km) važiavimai. Mėgėjai draugiškai mins „ERGO mėgėjų“ važiavime (pasirinktinai 10 km 20 km arba 30 km), o jų greitį ribos teisėjų automobiliai. Mažiausi „Velomaratono“ dalyviai „AKROPOLIO vaikų važiavime“ dviračiais įveiks 2,4 kilometro.
Registracija mėgėjams ir vaikams iki rugpjūčio 22 dienos – nemokama. Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.velomaratonas.lt.

Parašykite komentarą