Verslas

„Urmas“ tęsia investicijas Kaune

Prekybos miestelis „Urmas“ investavęs Kaune į naujo sklypo sutvarkymą 0,6 mln. eurų sustoti neplanuoja. Netrukus investicijoms bus skirta dar ketvirtis milijono eurų – planuojama čia įrengtą 600 automobilių talpinančią aikštelę uždengti stogu.

„Žiema buvo nepalankus metas atlikti montavimo darbus, tad pastaruoju metu rengėme planus, specialistai siūlė konstrukcijų projektus, kad atlaikytų įvairius klimatinius reiškinius“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Atsižvelgus į specialistų ir čia vykstančių renginių dalyvių pastabas, po stogu planuojama įrengti ir apšvietimą. Taip bus sukurtos geresnės, nuo gamtos poveikio apsaugančios sąlygos čia vykstančių prekybinių renginių dalyviams.

Elektrėnų g. 1F adresu įsikūrusioje aikštelėje dabar savaitgaliais vyksta išsiplėtęs ir iš kitos prekybos miestelio vietos perkeltas Bagažinių turgus, kuriame žmonės iš automobilių prekiauja nebereikalingais asmeniniais daiktais. Specialiuose prekybos konteineriuose įsikuria ir vis daugiau nuolatinių prekiautojų, dalis jų įsikuria ir aikštelėje. Šie požymiai rodo, kad šioje vietoje, greta Bagažinių turgaus formuojasi ir naujas ne maisto prekių turgus Kaune.

„Iš pradžių šią vietą skyrėme išpopuliarėjusiam Bagažinių turgui, kuris nebetilpo senojoje, mažesnėje aikštelėje. Tačiau kai sulaukėme vis daugiau užklausų iš nuolat čia prekiauti norinčių prekybininkų ir kitų smulkiųjų verslininkų, supratome, kad Kaune labai trūksta sutvarkytos erdvės su modernia infrastruktūra, skirtos tokiai prekybai“, – naujo turgaus kūrimosi priežastis atskleidė J. Plenta.

Investicijos bus skirtos ne tik stogui, bet ir naujų prekybai skirtų konteinerių įrengimui. Dabar čia veikia 6 tokios prekybos vietos. Artimiausiu metu jų skaičius turėtų išaugti iki 40. Iš viso šiam projektui įgyvendinti bus skirta apie 250 tūkst. eurų.

Šioje aikštelėje taip pat du kartus per metus – kovo ir rugsėjo mėnesiais vyks didžiausias Baltijos šalyse senturgis „Laiko ratu“. Neatmetama galimybė, kad čia galėtų vykti ir daugiau įvairių renginių.

Parašykite komentarą