Verslas

„Urmas“ investuoja: Aikštelę uždengs palapinė už 90 tūkst. eurų

Prieš metus Kaune, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, įrengta aikštelė sulauks investicijų. Jau liepos pabaigoje čia vykstančio Bagažinių turgaus prekybininkus pasitiks naujas aukštesnis ir patogesnis stogas, kuris kainuos apie 90 tūkst. eurų.

Visos aikštelės apdengimas stogais vyks trimis etapais. Pirmuoju bus pastatyta palapinė, kurios kvadratūra siekia beveik 1400 kvadratinių metrų.

„Po šia palapine tilps beveik 100 automobilių, ji bus pakankamo aukščio ir pločio, kad automobiliai įvažiuotų ir išvažiuotų patogiai. Palapinėje taip pat bus įrengtas apšvietimas, o jos statytojas garantuoja, kad tokio dydžio palapinė tinkamai atlaikys visas išorines lauko sąlygas: vėją, lietų, sniegą ir ultravioletinių spindulių poveikį“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Norint įsitikinti palapinės kokybe ir funkcionalumu aikštelėje jau buvo pastatyta tokia mažesnė palapinė, kuriai pasiteisinus nuspręsta ją išplėsti ir naudoti ištisus metus. Kitu etapu čia bus įrengtos dar dvi palapinės.

Plėtra tęsiama ir įrengiant naujus prekybos konteinerius, kuriuose prekiauja nuolatiniai Bagažinių turgaus prekybininkai. Šiems pasiteisinus, konteinerių skaičius iki rudens dar šiemet augs iki 30.

„Įgyvendinus šiuos planus aikštelė bus patogi ir kitiems čia vykstantiems renginiams – Tarptautiniam Senturgiui, kurio metu apsilanko šimtai prekybininkų, įvairiems pristatymams. Renginius bus galima organizuoti bet kuriuo paros metu, darbo dienomis“, – sako J. Plenta.

Investicijos vykdomos atsižvelgus į augantį šios vietos populiarumą ir išaugusius Bagažinių turgaus lankytojų srautus. Šie ypač pastebimi uždarius Vytauto Didžiojo (Aleksoto) tiltą, kuris yra jungtis į Aleksote vykstantį turgų, tad pasikeitus sąlygoms žmonės renkasi patogesnę alternatyvą.

Pabaigus stoginių įrengimą planuojama šioje aikštelėje investuoti ir toliau. Trečiuoju etapu čia bus įrengta automatinio mokesčio surinkimo sistema, kuria aikštelės prekybininkai galės patogiai sumokėti mokestį už prekybos vietą.

Parašykite komentarą