Politika ir teisė

Ukrainos reformų konferencijoje – Lietuvos ir tarptautinės bendruomenės dėmesys Ukrainos europinėms ir euroatlantinėms aspiracijoms

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Ukrainos vadovas Volodymyras Zelenskis liepos 7 dieną atidarys Vilniuje organizuojamą Ukrainos reformų konferenciją.

Renginyje Lietuvos ir Ukrainos vadovai kreipsis į tarptautinę bendruomenę siekdami jos dėmesio ir paramos Ukrainos reformoms kelyje į Europos Sąjungą ir NATO.

„Nuoširdžiai džiaugiamės dėl Ukrainos pasirinkimo siekti europinės ir euroatlantinės integracijos, įtvirtintos šalies Konstitucijoje. Lietuva visada rems Ukrainą kelyje į Europos Sąjungą ir NATO. Žinome, kad šios šalies laukia sudėtingi išbandymai, ir esame pasirengę pasidalyti patirtimi. Tarptautinės bendruomenės strateginis interesas yra klestinti ir demokratiška Ukraina, todėl svarbu tęsti paramą ir palaikymą šalyje vykdomoms reformoms“, – sako Prezidentas.

Ukrainos reformų konferencija – itin reikšmingas įvykis Ukrainos reformų kontekste, brėžiantis šalies europinės integracijos planus iki 2030 metų. Pasak Lietuvos Prezidento, tai yra ir puiki proga Europos šalims pademonstruoti palaikymą Ukrainai ir išreikšti paramą šios šalies eurointegracijos siekiams.

Šių metų konferencijoje bus aptariami demokratijos institucijų stiprinimo, teisės viršenybės, kovos su korupcija, socialinio ir ekonominio vystymosi klausimai.

Ukrainos reformų konferencija vyks liepos 7–8 dienomis. Šis renginys yra vykęs Londone, Kopenhagoje ir Toronte, o šiemet jis rengiamas Vilniuje.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.urc2021.lt/

Pranešimą paskelbė: Kristina Belikova, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą