Verslas

UAB „Schneider Electric Lietuva“ pareigas pradeda eiti naujas vadovas

Tarptautinės energijos valdymo kompanijos „Schneider Electric Lietuva“ generaliniu direktoriumi paskirtas Justinas Narutavičius iki šiol ėjęs „General Electric“ Baltijos šalių padalinio vadovo ir valdybos pirmininko pareigas bendrovėse „Ekošviesa“ Lietuvoje ir „EkoGaisma“ Latvijoje bei Estijoje.

Elektronikos inžinerijos ir verslo vadybos specialistas Justinas Narutavičius anksčiau taip pat yra dirbęs kompanijoje ABB.

„Schneider Electric“ yra vienas stipriausių lyderių pasaulyje, siūlantis energijos valdymo sprendimus pramonės įmonėms, duomenų centrams, gyvenamųjų bei administracinių pastatų valdytojams. Kompanijos gaminių ir paslaugų asortimentas yra labai platus ir įvairus. Tikiuosi, kad mano sukaupta darbo patirtis tarptautinėse elektros ir energetikos kompanijose bus naudinga įgyvendinant ambicingus „Schneider Electric“ planus Lietuvos rinkoje“, – teigia J. Narutavičius.

Pastaraisiais metais „Schneider Electric“ sprendimai, leidžiantys efektyviai išnaudoti elektros energiją, buvo įgyvendinti tokiose Lietuvos įmonėse, kaip „Fortum Klaipėda“, „Baltnetos“ duomenų centras, „Klaipėdos Smeltė“, „Philip Morris Lietuva“, „Mars Lietuva“.

Apie „Schneider Electric“

Tarptautinė energijos valdymo kompanija „Schneider Electric“, veikianti daugiau nei 100 pasaulio šalių, siūlo integruotus sprendimus įvairiems verslo sektoriams: mašinų gamybos ir pramonės šakoms, komunalinių paslaugų ir infrastruktūros tiekėjams, duomenų centrams, viešųjų įstaigų, komercinių ir gyvenamųjų pastatų administratoriams. Kompanija, kurios grupės įmonėse dirba 140 000 darbuotojų, o pardavimai 2013 m. siekė 23,6 mlrd. EUR, orientuojasi į saugios, patikimos, efektyvios, produktyvios ir žalios energijos gamybą ir įsipareigoja žmonėms bei organizacijoms padėti pasiekti geriausius rezultatus išmaniai išnaudojant energiją.

Parašykite komentarą