Sportas

„Turbo“ premjera su lenktynininku Benediktu Vanagu

Spalio 17 dieną visuose Lietuvos kino teatruose „Forum Cinemas“ startuoja animacinis filmas vaikams „Turbo“. Į kino premjerą, įvyksiančią Vilniuje, „Vingio kino teatre“, kviečiami visi vaikai norintys pamatyti ne tik šį „Madagaskaro“ filmų kūrėjų animacinį filmuką, bet ir susipažinti su lenktynininku Benediktu Vanagu.

„Labai smagu, kad didžiųjų ekranų filmo kūrėjai režisuoja animacijas vaikams, kuriomis jie skatinami nepamiršti tokių paprastų dalykų, kaip svajonės. Vaiko asmenybė formuojasi nuo pat mažų dienų. Gražiais bei nuotaikingais animacinių herojų pavyzdžiais galime savo atžalas nukreipti teisinga linkme“, – sakė lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Jo nuomone, šiandieną svajoja ne visi. Svajonė – pirma pakopa tikslui įgyvendinti. Benediktas tikslų turi daug ir stengiasi juos įgyvendinti. Praėjusiais metais „General Financing – Autopaslauga“ komandos pilotas ryžosi įveikti sunkiausią pasaulio ralio maratoną „Dakar“. Tikslas buvo pasiektas, nepaisant visų negandų lenktynių metu. Finišavus paskutiniame greičio ruože lenktynininkas pareiškė: „Svajokite atsakingai – svajonės pildosi“. Iš tiesų Benediktas Vanagas ne kartą yra įrodęs, kad svajonės pildosi. Net ir pačios netikėčiausios.

Vaikai bei jų tėveliai kviečiami atvykti spalio 17 dieną, 18:00 val. į „Vingio kino teatrą“. Čia prieš pat filmo „Turbo“ premjerą mažieji kino žiūrovai turės puikią progą susipažinti su lenktynininku Benediktu Vanagu bei jo komanda, pasidalinti savo svajonėmis, taip pat dalyvauti įvairiose žaidimuose bei fotosesijoje su lenktynininku ir, žinoma, laimėti šaunių prizų.

Daugiau informacijos apie animacinį filmą: http://www.forumcinemas.lt/Event/303211/.
Oficialus lenktynininko Benedikto Vanago puslapis – www.benediktasvanagas.lt.

Parašykite komentarą