Sportas

Trys idėjos krepšinio vakarui su bičiuliais

Europos krepšinio čempionato pusfinaliai ir kova dėl medalių prasideda jau šiandien. Ir nors mūsų rinktinės šiemet čia jau neišvysime, tikri krepšinio gurmanai Lietuvoje kovų dėl Europos medalių tikrai neketina praleisti. Tiems, kas ir toliau nori mėgautis populiariausia sporto šaka šalyje, pateikiame keletą patarimų, kaip tai padaryti namuose, smagiai laiką leidžiant su draugais.

1. Krepšinio kovos virtualiame pasaulyje

Gana dažnai stebėti krepšinio varžybas draugai susirenka likus vos kelioms minutėms iki jų pradžios. Norėdami daugiau pabendrauti ir tiesiog smagiai praleisti laiką, pasiūlykite jiems atvykti anksčiau ir pasivaržyti virtualioje krepšinio aikštelėje. Viskas, ko jums reikės, tai žaidimų konsolė, du pulteliai, legendinės „NBA 2K“ serijos žaidimas ir televizorius.

Tiesa, geriausia, jei televizorius turi specialių žaidimams skirtą režimą (angl. Game Mode). Skirtingi gamintojai į tokius režimus integruoja įvairias galimybes. Pavyzdžiui, „Samsung QLED“ televizoriuose jis automatiškai adaptuoja įrenginio vaizdo nustatymus konkrečiam žaidimui ir taip užtikrina, kad žaidėjai jaustųsi tarsi įvykių centre. Beje, kad įtraukti būtų visi susirinkusieji, skaičiuokite taškus, renkite finalines varžybas, o nežaidžiantys tegul pasimėgauja užkandžiais ir gėrimais.

2. Didesniam emociniam užtaisui – totalizatorius

Totalizatorius – bene geriausias būdas išjudinti draugus net ir paties nuobodžiausio mačo metu. Ką jau kalbėti, jeigu rungtynės yra iš tiesų įtemptos. Be to, dar daugiau emocijų suteiks nugalėtojui pažadėtas geras prizas.

Prieš organizuodami totalizatorių atsiminkite, kad spėti galima ne tik varžybų nugalėtoją – šis gali paaiškėti dar varžybų viduryje ir tokiu atveju visas azartas nuslūgs labai greitai. Kad taip nenutiktų ir intriga išliktų gyva, geriau užduotį kiek pasunkinti ir siūlyti atspėti varžybų rezultatą, komandų taškų skirtumą, rezultatyviausius komandų žaidėjus.

3. Po varžybų – protmūšis

Jei nenorite, kad svečiai išsiskirstytų iškart po varžybų, pasiūlykite pažaisti protmūšį krepšinio tema. Be abejo, tam turėtumėte pasiruošti iš anksto, nes sugalvoti klausimus ar sudaryti specialias lenteles užtrunka.

Klausimai gali būti įvairūs – nuo šios sporto šakos istorijos, faktų apie Lietuvos krepšinio rinktinę ar Europos krepšinio čempionatą iki įdomybių apie garsius krepšininkus ir jų gyvenimą už aikštelės ribų. Be to, tam, kad patikrintumėte savo draugų atmintį, galite įtraukti kelis klausimus ir apie ką tik praūžusias rungtynes.

Parašykite komentarą