Sportas

TRIS ŠALIS SUVIENIJĘS “300 LAKES RALLY” IR VĖL NUSTEBINS INOVACIJOMIS

Pelnęs ne vieną apdovanojimą už inovacijas ir sėkmę, trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ tęsia savo vystymąsi ir 2016 metais. Tradiciškai šis įspūdingas vasaros renginys Zarasų rajono ir Visagino savivaldybių pašonėje susitinkančias tris valstybes – Latviją, Baltarusiją bei Lietuvą – sujungia jau nuo 2010 metų. Šalys čia „susitinka“ geografine prasme, todėl turi tuos pačius interesus vystant regiono sporto turizmą, verslą bei įvaizdį. Tad nenuostabu, kad bendromis šių šalių institucijų, organizatoriaus (dabar „Autosporto projektai“), bendruomenių bei atskirų žmonių pastangomis, „300 Lakes Rally“ tapo vienu laukiamiausiu sporto renginiu ne tik regione, bet ir apskritai visose trijose šalyse.

„Metų iniciatyva 2010“, „Sporto marketingo kampanija 2010“, „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011“ bei kiti apdovanojimai ir nominacijos atspindi organizatoriaus perfekcionizmą kuriant ir įgyvendinant didelio masto projektus. Šiais metais nepaprastos sėkmės susilaukęs dar vienas to paties organizatoriaus renginys – „Moterų ralis“ – tapo įrodymu, kad šios komandos darbai pelno pripažinimą ir sukuria tikrai nepaprastą atmosferą. Organizatorių komanda nuolat vysto savo projektus ir daro viską, kad trijų šalių ir trijų šimtų ežerų ralio festivalis šiais metais taptų geriausiu iš visų buvusių.

Renginio centras šių metų rugpjūčio 12-13 dienomis, kaip ir visada, bus trijų šimtų ežerų krašto sostinėje – Zarasuose.
Paskutinio vasaros mėnesio romantikos ir automobilių sporto įkarščio mišinys kiekvienais metais sukuria ypatingą nuotaiką, tvyrančią ore ir žiūrovų širdyse. Tai neabejotinai išliks. Tačiau sportinė renginio dalis, išskyrus pačius populiariausius akcentus, reikšmingai keisis. Garsiausi – Visagino, Zarasų salos bei didelė dalis Stelmužės – greičio ruožai išlieka tie patys. Bet apskritai, iš visų dvylikos greičio ruožų net penki bus visiškai nauji. Dar daugiau, beveik pusė ralio trasos bus ant asfalto.

Dalyviai kovos ne tik dėl „300 Lakes Rally“ nugalėtojo vardo. Šiais metais čia bus varžomasi ir dėl kitokių titulų. Renginyje vyks Lietuvos Ralio Čempionato, Baltarusijos Ralio Čempionato etapai bei pirmąjį kartą -„FIA Baltijos (šalių) Ralio Trofėjaus“ (Baltic Rally Trophy) etapas. Tarptautinė Automobilių Sporto Federacija (FIA) įkūrė šią regioninę varžybų seriją kaip dalį visą Europą apimančios „FIA European Rally Trophy“ programos 2016 metų pradžioje. „300 Lakes Rally“ taps pirmosiomis šios serijos varžybomis Lietuvoje. Taigi iškilmingame trijų šalių ralio festivalio finale Zaraso ežero Didžiojoje saloje saloje bus įteikti ir trys pagrindinių laimėjimų komplektai – FIA „European Rally Trophy Baltic“, Lietuvos Ralio Čempionato bei Baltarusijos Ralio Čempionato nugalėtojams.

Trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally“ yra įtraukta į Zarasų rajono savivaldybės prioritetinių renginių sąrašą ir numatyta, kad jame bus dar bent tris ateinančius metus. Akivaizdu, kad matysime Zarasų rajono savivaldybės Mero, jo komandos bei organizatoriaus pastangas ir vėl įgyvendinti įsimintiną renginį. Centrinė miesto aikštė taps spalvota ir šurmulinga trims savaitgalio dienoms. Čia bus galima apžiūrėti lenktyninius ir serviso automobilius, kitą techniką, inžinierių-mechanikų darbą, šalia vyks mugė, kitos pramogos. O šeštadienio vakare pagrindinėje Zarasų salos scenoje bus iškilmingi apdovanojimai, „G&G Sindikatas“ koncertas ir dūzgės po šiltu vasaros nakties dangumi.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą