Verslas

„Transkomsta“ siekia tvarumo ir keičia pavadinimą į „Breitto“

2021 m. balandžio 12 d., Vilnius. Transporto ir ekspedijavimo paslaugų senbuvė UAB „Transkomsta“ keičia pavadinimą į UAB „Breitto“. Identiteto pokyčiai siejami su poreikiu užtikrinti tvarią plėtrą.

2020-ieji transporto sektoriui buvo rekordiniai. UAB „Breito“ pajamos per praėjusių metų antrą pusmetį augo 20%. Bendra metinė apyvarta viršijo 15 mln. Eur. Ateitį bendrovė sieja su multimodalinių transporto sprendimų plėtojimu, sujungiant transporto keliais Azijos ir Europos žemynus.

Klaipėdiečiai savo verslą prieš dešimtmetį pradėję nuo antžeminio transporto paslaugų organizavimo, šiandien užsakovų krovinius gabena į daugiau nei 50 nuolatinių taškų ir daugybę  nereguliarių – žeme, oru ir vandeniu.

„Per dešimtmetį stabilios plėtros rytų regiono kryptimi, užsitarnavome Europos ir net tolimųjų Rytų atstovų pasitikėjimą. Pastariesiems imponuoja tai, kad lietuviai sugeba rasti kūrybingus sprendimus net pačiose neparankiausiose situacijose. Siekdami tvarios plėtros Europoje ir Azijoje, siekiame unikalumo ir atpažįstamumo, todėl keičiame ir įmonės vardą“, – teigia Indrė Beržanskienė, vykdančioji UAB „Breitto“ direktorė.

Vadovės teigimu, naujasis prekės ženklas kildinamas iš germaniško žodžio „breit“, kuris reiškia plotį ir platumą. Būtent pastarosios, kaip ir transporto keliai, sujungia žemynus.

„Siekdami padėti smulkiajam verslui pandemijos laikotarpiu, kūrybinį sprendimą patikėjome smulkiesiems kūrybinkams. Rezultatas niekuo nenusileidžia didžiųjų kūrybinių agentūrų darbams“, džiaugiasi Indrė Beržanskienė.

Ateitį bendrovė mato šviesią. Sėkmės raktas –  atrakintos tolimųjų rytų rinkas. Plečiasi ne tik paslaugų geografija, bet ir padaliniai: Vilniaus ir Klaipėdos padalinius tuoj papildys ir naujos darbo vietos Kaune. Artimiausiuose planuose ir naujo logistikos centro įrengimas Vilniuje.

Apie UAB „Breitto“

UAB „Breitto“ tai integruotų transportavimo sprendimų bendrovė, jau 10 metų sėkmingai veikia Europos ir Azijos rinkose. Bendrovė organizuoja reguliarius reisus į daugiau nei 50 taškų keliais, oru, vandeniu ir geležinkeliais. UAB „Breitto“ transportuoja negabaritinius, pavojingus ir temperatūros valdymo reikalaujančius krovinius. Organizacijos veikla sertifikuota kaip atitinkanti  tarptautinius ISO veiklos valdymo standartus, kasmet apdovanojama verslo bendruomenės („Coface“, rekvizitai.lt, „Gazelė“) už pasiekimus, o klientams papildomas garantijas suteikia „Lloyds“ veiklos draudimas.

Pranešimą paskelbė: Indrė Beržanskienė, Breitto, UAB

Parašykite komentarą